“Biała sobota” w Klinice Promedion

By 14 lutego 2020 Aktualności

Zapraszamy na “białą sobotę” w Klinice Promedion już 29 lutego. Tego dnia czekają na Państwa bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej u dr Marty Błażewicz. Zapraszamy również po wyjątkową promocję na serię zabiegów PH Formuła.

Konsultacje z udziałem specjalisty medycyny estetycznej dr Marty Błażewicz potrwają od godziny 11.00 do 14:00 .
Przygotowaliśmy jednak ciekawą promocję także pań, które preferują zabiegi kosmetologiczne. Tylko w sobotę, 29 lutego przy wykupieniu serii 4 zabiegów (peelingów) firmy PH Formuła na twarz – pierwszy zabieg w dniu 29 lutego gratis! To oznacza, że za serię zabiegów zamiast 1400 zł zapłacisz tylko 1050 zł!

PH Formuła to hiszpańska marka z ponad 100-letnim doświadczeniem w medycznej terapii skóry, a dokładnie medycznym resurfacingu skóry. Markę pokochały kobiety na całym świecie, firma ma również swoje wierne grono fanek w Polsce. W czym tkwi sukces PH Formuła?
Nie jest to klasyczny peeling chemiczny, który jedynie złuszcza skórę. Kontrolowany resurfacing pozwala pobudzić regenerację komórek we wszystkich warstwach skóry. Co istotne zabieg jednocześnie redukuje wszelkie podrażnienia.

Dla kogo?

Dla wszystkich osób borykających się z problemami skóry niezależnie od wieku:
– starzenie – linia A.G.E., S.O.F.T resurfacing
– trądzik – linia A.C.N.E. peeling
– rewitalizacja i przebarwienia – linia V.T.A.C. radiance
– skóra naczynkowa i rumień – linia C.R.1 Complex
Nie wiesz, na który zabieg się zdecydować? Zapraszamy w sobotę, 29 lutego. Nasi kosmetolodzy w oparciu o dokładny wywiad i analizę stanu skóry dobiorą najlepszą linię specjalnie dla Ciebie.
Pamiętajcie, że tylko w „białą sobotę” przy wykupieniu serii 4 zabiegów z użyciem peelingów PH Formuła, otrzymacie państwo pełną konsultację i kwalifikację kosmetologa oraz pierwszy zabieg całkowicie za darmo!

Aby wziąć udział w naszym sobotnim spotkaniu, wystarczy skontaktować się telefonicznie z recepcją Kliniki i zapisać się wizytę – tel. 22 835 16 12.

Zapraszamy serdecznie!