Chirurg naczyniowy Warszawa

chirurg naczyniowy warszawaChirurgia naczyniowa jest dziedziną medycyny, która zajmuje się leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych i chłonnych. Specyfika dzisiejszych czasów – siedzący tryb życia, jak również zbyt długa praca w pozycji stojącej sprzyjają powstawaniu patologii w obrębie naczyń krwionośnych. Dziś, żylaki to już nie tylko problem dojrzałych kobiet, ale również młodych osób. Tym samym chirurgia naczyniowa  staje się specjalizacją, która odpowiada na potrzeby coraz większej liczby Pacjentów.

Klinika Promedion jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków na terenie Warszawy adresowanym do osób z problemami chorób żył i tętnic. Pierwszym krokiem w przypadku pojawienia się objawów w postaci problemów z krążeniem, opuchlizną, widocznymi pajączkami czy żylakami jest konsultacja z udziałem specjalisty. W Klinice Promedion konsultacje w tym zakresie przeprowadza specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i chirurgii żył doktor Jarosław Rosochacki.

Chirurg naczyniowy Warszawa – dr Jarosław Rosochacki

Chirurg naczyniowy Warszawa Dr Jarosław Rosochacki posiada ponad 15-letnie doświadczenie w praktyce flebologicznej, przez wiele lat pełnił również funkcję starszego asystenta w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Wołominie. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i European Venous Forum. Doktor Rosochacki przeprowadził ponad 4000 operacji z zakresu chirurgii naczyniowej w zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia, takich jak laser i fala radiowa.

Doktor Rosochacki ma za sobą udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii laparoskopowej, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego oraz nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

Jarosław Rosochacki chętnie udziela się na forum branżowym, szkoląc chirurgów w wykonywaniu nowoczesnych operacji metodą fali radiowej Venefit.

Flebolog Warszawa – diagnostyka

W trakcie wizyty specjalista wykonuje badanie USG Doppler, które pozwala ocenić stan drożności żył i tętnic. USG Doppler to badanie utrasonograficzne, które obrazuje, w których miejscach w organizmie krew płynie wolniej, a w których szybciej oraz mierzy przepływ krwi w naczyniach. Dzięki temu lekarz jest w stanie ocenić wydolność poszczególnych żył i tętnic. Jeśli badanie wykonane podczas konsultacji potwierdzi występowanie zaburzeń doktor proponuje najbardziej odpowiednie dla danego Pacjenta metody leczenia.

Chirurgia naczyniowa zabiegi

W Klinice mogą Państwo skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej. Do najbardziej popularnej i stosowanej od lat procedury należy skleroterapia, czyli usuwanie pajączków i drobnych żylaków za pomocą substancji chemicznej, która wstrzykiwana jest w chore naczynie. Kolejny, szybki i niezwykle skuteczny zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym to miniflebektomia, która opiera się na usuwaniu drobnych żylaków za pomocą specjalnych haczyków chirurgicznych.
Na miejscu mogą Państwo skorzystać także z terapii falą raadiową Venefit, która została okrzyknięta mianem złotego standardu w leczeniu żylaków podczas branżowego sympozjum Charing Cross w Londynie. Jako alternatywę dla klasycznego, chirurgicznego usunięcia żylaków proponujemy także klejenie żylaków, czyli procedurę VeneaSeal, która umożliwia precyzyjne i skuteczne zaklejenie chorej żyły i wyłączenie jej z obiegu.

Dowiedz się więcej o zabiegach wykonywanych w Klinice Promedion:
Skleroterapia – leczenie bardzo drobnych żylaków i śródskórnych pajączków naczyniowych – czytaj więcej
Venaseal – leczenie niewydolności żylnej klejem tkankowym – czytaj więcej
Venefit – termoablacja radiowa żylaków kończyn dolnych – czytaj więcej
Miniflebektomia – usuwanie żylaków w znieczuleniu miejscowym – czytaj więcej

Umów konsultację

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej

Plastyka powiek
Korekta uszu
Powiększanie biustu
Liposukcja
Doktor Marcin Nowak