Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Dr Maciej Charaziński, chirurg plastyczny, to jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Były Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego Kliniki Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik.

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Jego doświadczeniu i perfekcyjnemu podejściu do wykonywanej pracy zaufały już tysiące Polek. Dr Maciej Charaziński, chirurg plastyczny zdobył doświadczenie m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej dr. Andrzeja Sankowskiego, gdzie pełnił funkcję operatora oraz konsultanta. W latach 2002-2008 był starszym asystentem w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie. Zbudował również ogromne doświadczenie w zakresie chirurgii naczyniowej, a także chirurgii ręki.
Chirurgia plastyczna, to nie tylko praca, ale również olbrzymia pasja doktora, którą chętnie dzieli się jako trener. Dr Maciej Charaziński, chirurg plastyczny jest także autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej. Udziela się również jako trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej.
Od przeszło 20 lat dr Maciej Charaziński z powodzeniem wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na swoim koncie ma kilka tysięcy tego rodzaju zabiegów, głównie wypełniania kwasem hialuronowym oraz modelowania twarzy i usuwania zmarszczek  przy użyciu botoksu.
W sprawie konsultacji zadzwoń: 794 025 257 lub 22 872 07 25.
Zobacz efekty prac dr. Macieja Charazińskiego – zdjęcia przed i po operacjach

Dołącz do dyskusji
komentarzy 5

 • Gosia pisze:

  Rzeczowy i konkretny. Byłam na konsultacji u doktora w marcu tego roku, przeszłam zabieg plastyki piersi i wiem teraz, że trafiłam w najwłaściwsze ręce. To co mnie ujęło szczególnie u doktora to fakt, że nie obiecuje on przysłowiowych gruszek na wierzbie, ale mówi o wszystkim – plusach i minusach.

 • kasia pisze:

  witam jaki robilas biust jaki ksztalt jaka wielkosc

 • Laura pisze:

  Dzień dobry,

  Jestem zainteresowana powiększaniem piersi. Jak długo wynosi czas oczekiwania na operacje?

 • Magdalena pisze:

  Zrobiłam u dr Charazińskiego piersi i nos i jestem bardzo zadowolona 🙂
  Czas się teraz ciut odmłodzić 🙂

 • Sabina pisze:

  Zrobilam u doktora operacje powiększenia biustu, cudo! Calkowicie pozbyłam sie kompleksów 😉 przez zycie ide z ,, podniesiona piersią ” dziekuje

Dodaj komentarz