Dr Małgorzata Uchman-Musielak

Dr Małgorzata Uchman-Musielak

Dr Małgorzata Uchman-Musielak – specjalista ginekolog położnik, która od wielu lat z powodzeniem łączy praktykę lekarską z działalnością naukową i dydaktyczną na warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, a także European Society of Aesthetic Gynecology. Prekursorka metody operacyjnej przedsionka pochwy z zastosowaniem Vaginal Narrower.

Dr Małgorzata Musielak

Inicjatorka i praktyk w zakresie stosowania kwasu hialuronowego w ginekologii plastycznej. Dr Musielak na co dzień udziela się również na międzynarodowych konferencjach i szkoleniach, dzieląc się swoją wiedzą z zakresu nowoczesnej ginekologii plastycznej.

Lekarz Małgorzata Uchman Musielak

Autorka pierwszej na rynku książki poruszającej kwestie problemów anatomicznych i estetycznych narządów płciowych, pt. “Ginekologia plastyczna”, która ukazała się na rynku w 2015 roku. W Klinice Promedion doktor wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej.

Umów konsultację

Zobacz także:
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Ginekologia estetyczna – czytaj więcej
Cennik zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej -czytaj więcej
Polub nasz fanpage Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa – czytaj więcej