Dr n.med. Małgorzata Uchman-Musielak

dr małgorzata uchman-musielak

Dr n.med. Małgorzata Uchman-Musielak – specjalista ginekolog położnik. Od wielu lat z powodzeniem łączy praktykę lekarską z działalnością naukową i dydaktyczną na warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, a także European Society of Aesthetic Gynecology. Prekursorka metody operacyjnej przedsionka pochwy z zastosowaniem Vaginal Narrower.
Inicjatorka i praktyk w zakresie stosowania kwasu hialuronowego w ginekologii plastycznej. Dr Małgorzata Uchman-Musielak na co dzień udziela się również na międzynarodowych konferencjach i szkoleniach, dzieląc się swoją wiedzą z zakresu nowoczesnej ginekologii plastycznej.

Autorka pierwszej na rynku książki poruszającej kwestie problemów anatomicznych i estetycznych narządów płciowych, pt. “Ginekologia plastyczna”, która ukazała się na rynku w 2015 roku. W Klinice Promedion doktor wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej.

Umów konsultację