Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy

Dr Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy jest jednym z najbardziej doświadczonych i znanych specjalistów z zakresu chirurgii ortognatycznej oraz implantologii. Od lat z sukcesem rozwiązuje problemy pacjentów z najbardziej skomplikowanymi wadami zgryzu.  Swoją ogromną wiedzę i doświadczenie przekazywał młodszemu pokoleniu wykładając na Oddziale Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie.

Dr Marcin Wiśniewski

Swoją aktywność zawodową rozszerza również o chirurgię jamy ustnej, specjalizując się w chirurgii zębów zatrzymanych oraz trzecich trzonowców. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, czego najlepszym potwierdzeniem jest kilkadziesiąt certyfikatów uzyskanych przez doktora w dziedzinie chirurgii otognatycznej oraz implantologii. Jest członkiem największych i najbardziej prestiżowych towarzystw w swojej branży. Takich jak: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery (EACMFS), International Association of Oral and Maxillofacial Surgeons (IAOMFS), Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej oraz Pierre Fauchard Academy.

Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy

Aktywność zawodowa

Prowadzi również liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii ortognatycznej zarówno w kraju, jak i zagranicą. Dr Marcin Wiśniewski doskonale łączy działalność zawodową z aktywnością na rzecz integracji i wymiany doświadczeń środowiska lekarskiego skupionego wokół chirurgii ortognatycznej. W tym celu powołał do życia projekt BSSO, czyli coroczne spotkania lekarzy praktyków skupionych wokół tematyki zespołowego leczenia ortodotyczno-chirurgicznego morfologicznych wad zgryzu. Pprowadzi także szkolenia oraz kursy z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Zakres zabiegów, które wykonuje dr Wiśniewski w Klinice Promedion to m.in.: operacje szczęki, operacje żuchwy, operacje szczęki i żuchwy, usuwanie ósemek w znieczuleniu ogólnym, powiększenie kątów żuchwy z użyciem implantów, a także diagnostyka i leczenie bezdechu sennego w przypadku wad morfologicznych w obrębie szczęki i żuchwy.

Umów konsultację: 22 123 49 19

Umów konsultację

Zobacz także:

Genioplastyka i chirurgia ortognatyczna – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej

Plastyka powiek
Korekta uszu
Powiększanie biustu
Liposukcja
Doktor Marcin Nowak

Profil na znanylekarz.pl