Doktor Marcin Nowak chirurg plastyczny

Doktor Marcin Nowak chirurg plastyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w operacjach piersi (powiększanie implantami, plastyki, redukcje), plastykach brzucha, operacjach nosa, liftach i innych zabiegach typu plastyka małżowin usznych, plastyka powiek, liposukcja. Dr Nowak jest również specjalistą z zakresu chirurgii ręki. Posiada duże doświadczenie w zakresie diagnostyki oraz leczenia operacyjnego zespołu cieśni nadgarstka. Doktor wykonuje tego rodzaju zabiegi w Klinice Promedion. Marcin Nowak posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał podczas wielu kursów i szkoleń w Europie, USA i licznych klinikach chirurgii plastycznej na terenie Polski. Uczestnik zjazdów i konferencji w Polsce i za granicą. Autor publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej, w których dzieli się swoją wiedzą z innymi specjalistami.

Doktor Marcin Nowak chirurg plastyczny

Dr Marcin Nowak chirurg jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej zdobył w 2010 roku w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej należącej do szpitala im. Orłowskiego. Marcin Nowak specjalizował się pod okiem prof. dr. hab. Med. Józefa Jethona. Posiada bogate doświadczenie w pracy w publicznych placówkach świadczących zarówno usługi chirurgii ogólnej, jak i chirurgii plastycznej. W tym obszarze doktor Marcin Nowak rozwijał swoje umiejętności m.in. warszawskim szpitalu im. Orłowskiego, gdzie przez 8 lat pełnił funkcję asystenta oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Doktor nauk medycznych Marcin Nowak chętnie udziela się na forum publicznym, jest autorem wielu publikacji oraz wykładów, w których przybliża tematykę chirurgii plastycznej.

W wolnych chwilach odpoczywa od pracy, oddając się swojej wielkiej pasji – literaturze, muzyce oraz lotnictwu.

Umów konsultację

Zobacz także:
Zespół cieśni nadgarstka – czytaj więcej Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Operacje biustu – czytaj więcej
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Polub nasz fanpage – czytaj więcej