Gwiazdy, które powiększyły sobie biust – gwiazdy ze sztucznym biustem

By 10 lipca 2019 Aktualności
gwiazdy ze sztucznym biustem

Gwiazdy, które powiększyły biust po operacji wyglądają rewelacyjnie. A jak wyglądały wcześniej? Kardashianki, Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec. Gwiazdy, by wyglądać idealnie, zdecydowały się powiększyć biust. To najpopularniejsza operacja plastyczna na świecie. Jak wyglądały przed metamorfozami i czy jest to bezpieczne dla organizmu? Specjalnie dla portalu jastrzabpost.pl na te pytania odpowiada Maciej Charaziński – chirurga plastyk z kliniki Promedion.

Gwiazdy ze sztucznym biustem

– Operacji powiększenia piersi poddają się zarówno kobiety, które uważają swój biust za zbyt mały, jak również panie, które zakończyły okres karmienia i nie są zadowolone z wyglądu piersi. Dzięki wszczepieniu implantów mogą uzyskać wymarzony rozmiar i kształt biustu. Implanty powinny być dobrane tak, żeby pasowały do sylwetki ciała – zarówno kształt i wielkość muszą być dopasowane indywidualnie do pacjentki. Zabieg ten jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym i wymaga od pacjentki wykonania badań laboratoryjnych, USG piersi i badania rentgenowskiego klatki piersiowej. Cięcie w zależności od metody operacyjnej jest wykonane w fałdzie podpiersiowym, lub też przeprowadzane na zewnętrznych częściach otoczek brodawek, żeby blizna była jak najmniej widoczna – mówi Maciej Charaziński, specjalista chirurgii plastycznej Kliniki Promedion.

Gwiazdy ze sztucznym biustem – więcej o znanych kobietach, które zdecydowały się na taki zabieg w serwisie jastrzabpost.pl: Gwiazdy, które powiększyły biust – czytaj więcej

Zobacz także:
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Chirurgia plastyczna zabiegi – czytaj więcej
Operacje biustu – czytaj więcej
Cennik – czytaj więcej

Protetyk Pruszków Obsługa informatyczna firm Warszawa