Gwiazdy powiększają usta

By 13 sierpnia 2019 Aktualności
gwiazdy powiększają usta

Kylie Jenner, Bella Hadid, Blake Lively, Gwen Stefani… Gwiazdy powiększają usta i od tego zaczęła się ich spektakularna kariera! Również polskie gwiazdy tak jak Natalia Siwiec zdecydowały się na taki zabieg. Nie ukrywają, że korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, by nieco się upiększyć. Zobacz zdjęcia gwiazd przed i po powiększeniu ust.

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się metoda Lip Lift. Ten nowoczesny zabieg przynosi efekt naturalnego uwydatnienia ust, z zachowaniem wyraźnie zarysowanych krawędzi. Jednocześnie przywraca twarzy właściwe proporcje oraz nadaje jej świeży i młody wygląd.

Gwiazdy powiększyły usta

Dla kogo jest polecany? Jak zdradziła w rozmowie z naszą redakcją dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej w Klinice Promedion, przede wszystkim dla osób, które ust nie chcą nadmiernie napompować: Szczególnie rekomendowany jest osobom, które pragną wymodelować kontur ust, zwiększyć ich rozmiar a jednocześnie nadmiernie ich nie “napompować”. Sprawdzi się u kobiet, które mają pociągłą twarz, cienką górną wargę i niewidoczne przy uśmiechu zęby. W przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy, które trzeba uzupełniać wykonujemy go „raz na całe życie”.

Gwiazdy powiększają usta

Więcej w serwisie jastrzabpost.pl: Czytaj więcej – kliknij tu
Zobacz także: Powiększanie ust -czytaj więcej
Polub nasz fanpage – czytaj więcej Dentysta Pruszków