Promedion – Klinika z misją

By 24 września 2016 Aktualności
Promedion klinika z misją

Promedion klinika z misją

Gwiazdy wspierają społeczną kampanię na rzecz bezpieczeństwa.

Promedion klinika z misją – W Klinice Promedion odbyło się wyjątkowe spotkanie z udziałem ekspertów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii szczękowej, chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej i gwiazd. Spotkanie zainaugurowało kampanię społeczną, której autorem jest Klinika Promedion „Zapytaj, nie ryzykuj”, poświęconą roli i wadze bezpieczeństwa w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Lekarze Kliniki Promedion, w ramach kampanii, będą odpowiadać na pytania dotyczące najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wielu pacjentów nie pyta lekarzy na przykład o szczegółowe badania przed zabiegami, nazwy preparatów, które są stosowane w medycynie estetycznej, czy też o gwarancję implantów piersi. Pacjenci nie są świadomi często swoich praw, a konsekwencje niewiedzy mogą być dla nich bardzo przykre.

Dla Kliniki Promedion sprawa bezpieczeństwa i komfortu pacjenta jest priorytetem, stąd narodził się pomysł platformy wymiany doświadczeń i edukacji. Dla wielu Gwiazd sprawa bezpieczeństwa jest kwestią priorytetową, zatem bardzo chętnie poparły tę społeczną, edukacyjną kampanię.

Spotkanie  prowadziła Beata Łapińska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

Galeria zdjęć – kliknij tu

Zadaj pytanie

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon kontaktowy

    Twoje pytanie