Komunikat dla Pacjentów

By 2 kwietnia 2020 Aktualności, Aktualności

Szanowni Państwo

W związku z epidemią koronawirusa SARS CoV-2 i zapewnieniu naszym wszystkim Pacjentom i personelowi Kliniki Promedion maksymalnego bezpieczeństwa ograniczamy wykonywanie procedur medycznych do niezbędnych do dnia 30 kwietnia 2020r.

Istotne jest dla nas zachowanie najwyższych standardów usług medycznych i zdrowie naszych pacjentów, którym mamy obowiązek zapewnić opiekę medyczną i kontynuację leczenia, jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wstrzymujemy konsultacje lekarskie dla nowych pacjentów, wszystkie zabiegi medycyny estetycznej oraz zabiegi kosmetologiczne. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00. Służymy informacjami dotyczącymi wykonywanych przez nas procedur medycznych i kosmetologicznych. Zapewniamy, że wszyscy pacjenci oczekujący na konsultację lub zaplanowane w najbliższym czasie zabiegi będą informowani przez nas na bieżąco.

Komunikat nie dotyczy Pacjentów, którzy muszą kontynuować terapię:
– każdą zaplanowaną wizytę potwierdzamy telefonicznie po przeprowadzeniu wywiadu o aktualnym stanie zdrowia pacjenta, możliwości kontaktu z osobami zakażonymi oraz przebytymi w ostatnim czasie podróżami
– każdego pacjenta w klinice poprosimy o wypełnienie ankiety epidemiologicznej oraz dokonujemy pomiaru temperatury ciała
– uprzejmie prosimy, aby przychodzili Państwo do kliniki bez osób towarzyszących i dokładnie na wyznaczoną godzinę.

Informujemy że wprowadziliśmy zalecone przez Światową Organizację Zdrowia procedury dotyczące zminimalizowania ryzyka zakażenia i wdrażamy na bieżąco zalecenia Państwowego Inspektoratu Sanitarnego. W tak dla nas wszystkich trudnym okresie życzymy Państwu dużo zdrowia i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Drogi Pacjencie jeśli mogłeś mieć kontakt z osobą zarażoną koronawirusem i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, to bezzwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną tel. 22 310 79 13. W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod nr 112 lub zgłoś się do oddziału zakaźnego. Infolinia NFZ w sprawie koronawirusa 800 190 590.