Kosmetyki ZO SKIN HEALTH w Klinice Promedion

By 30 września 2020 Aktualności, Aktualności

Miłośniczki luksusowych kosmetyków i pielęgnacji skóry nie tylko w gaibnecie, ale również domowych warunkach, mają powody do zadowolenia – w Klinice Promedion pojawiła się marka luksusowych kosmetyków ZO Skin Health. Współpracę naszej Kliniki z marką zainicjowało spotkanie, które odbyło się w sobotę, 26 września.

Tego dnia pacjentki miały wyjątkową możliwość poznania bliżej zalet i tajemnic działania poszczególnych preparatów. Wszystko za sprawą spotkania ze specjalistami – przedstawicielami marki, które okazało się doskonałą porcją wiedzy zarówno dla zwolenniczek marki ZO Skin Health, jak i tych Pań, które dopiero rozpoczną pielęgnację skóry z tymi preparatami.

Sobotni event był także okazją do zadawania pytań podczas indywidualnych konsultacji związanych z doborem odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb skóry oraz wystawieniem recepty na kuracje domową dla pacjenta. Specjaliści kosmetologii Kliniki Promedion każdemu uczestnikowi wykonali specjalistyczny zabiegu z linii profesjonalnej kosmetyków ZO Skin Health do stosowania wyłącznie w gabinetach kosmetologicznych.

Z pewnością tego typu spotkań będzie jeszcze więcej. Wszystkie Panie zainteresowane rozpoczęciem pielęgnacji skóry preparatami ZO Skin Health zapraszamy serdecznie na konsultacje z naszymi kosmetologami.
Do zobaczenia 🙂
Więcej o produktach ZO Skin Health na stronie:
Poznaj preparaty – kliknij tutaj