Podwójne piękno

By 5 czerwca 2017 Chirurgia

powiększanie biustuPiękne, pełne piersi to przedmiot pożądania i uwielbienia. Kiedyś były wyłącznie darem natury, dziś równie dobrze mogą być efektem umiejętności chirurga plastyka !
Powiększanie piersi implantami to najpopularniejszy zabieg chirurgii plastycznej na świecie.

„Implanty odpowiednio dobrane do budowy ciała pięknie wypełnią biust, zachowując ich naturalny wygląd. Efekty, które możemy dziś uzyskać są spektakularne, między innymi dzięki używaniu implantów najnowszej generacji o anatomicznym kształcie” – mówi dr Maciej Charaziński, specjalista chirurgii plastycznej z Kliniki Promedion w Warszawie.

W Klinice Promedion wszystkie prowadzone zabiegi muszą przede wszystkim spełniać zasadniczy warunek: zapewnienie pacjentkom najwyższych standardów opieki medycznej. Kluczem do tego jest doświadczony zespół specjalistów oraz nowoczesne zaplecze medyczne Kliniki.

„Ponieważ bezpieczeństwo pacjenta jest priorytetem, ważnym krokiem jest kompleksowa kwalifikacja do zabiegu: szereg badań i konsultacji wykonanych przed przystąpieniem do operacji daje szansę na uniknięcie powikłań w trakcie i po zabiegu” – podkreśla dr Marcin Nowak, specjalista chirurgii plastycznej.

Nie ma jednego uniwersalnego rozmiaru piękna. Gwarancją osiągnięcia doskonałych rezultatów, całkowicie zgodnych z oczekiwaniami pacjentek, jest możliwość wykonania symulacji komputerowej przed zabiegiem, obrazującej jaki efekt uzyskamy po przeprowadzeniu operacji. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszemu urządzeniu: VECTRA XT, z powodzeniem stosowanym przez lekarzy w USA, na najbardziej rozwiniętym rynku chirurgii plastycznej. „Stosowanie VECTRY to nie tylko korzyść dla pacjenta, który może już przed zabiegiem zobaczyć jaki będzie wynik zabiegu. Ta trójwymiarowa projekcja cyfrowa pozwala również lepiej przygotować się do operacji. Obraz jest poddawany precyzyjnej analizie pomiarowej i objętościowej, która pokazuje jak dokładnie wygląda sylwetka pacjenta i może wskazać występującą na przykład asymetrię” – dodaje dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Klinika PROMEDION to nowoczesny medyczny kompleks w Warszawie, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami. Na powierzchni ponad 1500 m2 znajdują się 3 sale operacyjne i 2 sale zabiegowe, gabinety konsultacyjne oraz pokoje pobytowe. Oferta kliniki została przygotowana tak, aby pacjent mógł skorzystać kompleksowo z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w jednym miejscu. Dzięki zespołowi wybitnych specjalistów, ma opinię jednej z najbardziej profesjonalnych placówek w Polsce.

Specjaliści chirurgii plastycznej Kliniki Promedion

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny małgorzata chomicka-janda doktor marcin nowak
dr Maciej Charaziński dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda dr n.med. Marcin nowak

Zobacz także:

Pozostałe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej