Skorzystaj z 10% zniżki na zakupy na domowaklinika.pl

Specjalnie dla naszych Klientów udostępniamy kod promocyjny na zakup unikalnych produktów do codziennej pielęgnacji w ramach akcji Domowa Klinika Promedion. Wejdź na domowaklinika.pl, wpisz KOD: 00005118 i zyskaj 10 proc. zniżki na zakup preparatów kosmetycznych.

W ramach akcji Domowa Klinika Promedion, organizowanej we współpracy z ITP SA zapraszamy serdecznie na zakupy produktów do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród produktów dostępnych na stronie domowaklinika.pl znajdziecie produkty kosmetyczne m.in. takich marek jak: LPG, Neauvia, Vagheggi czy suplementy diety NatureForCell. To jednak nie jedyna oferta w ramach naszej akcji. Zapraszamy również serdecznie do udziału w bezpłatnych telekonsultacjach z naszymi kosmetologami. Podczas rozmowy nasi specjaliści poinstruują jak, krok po kroku, kontynuować kurację w warunkach domowych i jak przygotować skórę na kontynuację pielęgnacji i leczenia w gabinecie. Rozmowa będzie formą profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich do stanu skóry preparatów.

UNIKALNY KOD RABATOWY KLINIKI PROMEDION NA DOMOWAKLINIKA.PL: 00005118

Już teraz gorąco zachęcamy do zakupów oraz zapisów na bezpłatne konsultacje telefoniczne z naszymi kosmetologami. Od 5 maja w każdy wtorek w godzinach 9.00-12.00 na telekonsultacje zaprasza kosmetolog Olga Fic, a w każdy czwartek w godzinach 10.00-14.00 – kosmetolog Magdalena Nowosielska.


Regulamin akcji dostępny jest pod poniższym linkiem:
Regulamin akcji domowa klinika – czytaj więcej