Universkin krem personalizowany Warszawa

Universkin krem

Kosmetyki szyte na miarę Twoich potrzeb – poznaj Universkin – lidera dermatologii funkcjonalnej, teraz również w Klinice Promedion. Universkin to gama naukowo opracowanych, wyjątkowych produktów do pielęgnacji skóry stosowanych przez lekarzy. Stworzona z myślą o pacjentach linia produktów do pielęgnacji skóry UNIVERSKIN™, powstała jako specyficzne połączenie przebadanych, aktywnych składników dermokosmetyków z zaawansowaną bazą emulsji zawierającą peptydy biomimetyczne i olej z lnianki. Produkt końcowy otrzymuje się dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii produkcji.

Wyjątkowe podejście UNIVERSKIN™ umożliwia niezwykle skuteczne leczenie problemów estetycznych i dermatologicznych, takich jak zmarszczki, wiotka skóra, zaczerwienienia, przebarwienia, skóra sucha oraz skłonna do trądziku.

Jak działa Universkin krem?

universkin krem personalizowanyW celu przygotowania personalizowanej formuły wykonujemy analizę skóry przy pomocy kwestionariusza opartego na ośmiu kolorach odpowiadających ośmiu podstawowym problemom skóry. Pozwala to wybrać odpowiednie składniki aktywne z 19 dostępnych. Lekarz wybiera składniki aktywne. Można skomponować aż 1159 różnych formuł o 57 różnych poziomach stężenia.  Specjalista przygotowuje serum w obecności pacjentki/pacjenta, tuż przed nałożeniem. Świeżo przygotowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb preparaty sprawią, że skórą dostanie dokładnie to, czego potrzebuje. A to wszystko bez konserwantów chemicznych i z zastosowaniem optymalnej skuteczności delikatnych substancji aktywnych, takich jak kwas L-askorbinowy, retinol i dysmutaza ponadtlenkowa. W rekordowym czasie — poniżej 1 minuty — przygotujemy przy Tobie produkt do pielęgnacji skóry odpowiadający Twoim unikalnym potrzebom. W miarę upływu czasu można go modyfikować, dostosowując serum do Twojego stylu życia, wieku, stanu skóry oraz pory roku i czynników środowiskowych.

Universkin™ krem personalizowany jest jak elegancki koktajl przygotowywany na indywidualne zamówienie — mówisz, na jakiej pielęgnacji skóry Ci zależy, a najlepsi eksperci kliniczni ustalają Twoje potrzeby na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia, a potem wybierają aktywne składniki, które znajdą się w unikalnej kompozycji przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Universkin kosmetyki – 3 kroki do zdrowej skóry

1. Diagnoza problemów skórnych.
Diagnoza skóry opiera się o 8 modułów kolorystycznych nawiązujących do 8 głównych problemów skóry;

2. Wybór składników aktywnych.
Najważniejsze dla Ciebie składniki aktywne wybrane z 8 funkcyjnych kategorii dostępnych 19 składników aktywnych;

3. Indywidualna formuła
W niecałą minutę Universkin krem przygotowywany jest w Twojej obecności.

Twój krem
Skład dostosowany do stylu życia, wieku, kondycji skóry, pory roku i tego, w jakich warunkach środowiskowych przebywasz.

Universkin serum – nasze zobowiązania

  • PRECYZJA – Składniki, których potrzebujesz, w stężeniach, których potrzebujesz;
  • SKUTECZNOŚĆ – Czystość i świeżość dobranych składników w celu zapewniania działań potwierdzonych naukowo;
  • NIESZKODLIWOŚĆ – Testowane dermatologicznie produkty naturalnie współgrają ze skórą, co ogranicza ryzyko podrażnienia i alergii;
  • ZDOLNOŚĆ ADAPTACJI – wiek, pora roku, strefa docelowa… Twoja formuła zmienia się razem z Tobą;

Ceny:
Serum Universkin:
z 1 składnikiem aktywnym – 500 zł
z 2 składnikami aktywnymi – 600 zł
z 3 składnikami aktywnymi – 700 zł
każdy dodatkowy składnik – 130 zł

Efekty terapii z zastosowaniem kremów Universkin:

Zobacz także:
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne- czytaj więcej
Promocyjne zabiegi na twarz, ciało i włosy

Plastyka powiek
Korekta uszu
Powiększanie biustu
Liposukcja
Doktor Marcin Nowak