Wizualizacja operacji plastycznej w cenie konsultacji – PROMOCJA

By 8 sierpnia 2019 Aktualności
Czy efekt operacji będzie dokładnie taki, jaki oczekuję?  Dziś, dzięki dokładnemu obrazowaniu efektów w technologii 3D każdy może zobaczyć na własne oczy efekty zabiegu już na etapie konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Tylko do końca września br. wizualizacja urządzeniem VECTRA w cenie konsultacji.

Obawy związane z efektem operacji plastycznej skutecznie zniechęcają do zabiegu wiele osób. Dzięki naszej promocji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, mogą Państwo zobaczyć i zweryfikować efekty planowanego zabiegu. To wszystko za sprawą urządzenia VECTRA, które wizualizuje efekty operacji. Doskonale sprawdza się zarówno przy zabiegach chirurgii twarzy, jak i piersi.

Jak to działa? 

Cały proces trwa zaledwie kilka milisekund, co sprawia, że ruch pacjenta nie zakłóca działania systemu. W pierwszej kolejności urządzenie wykonuje zdjęcie tej części ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. Obraz jest poddawany precyzyjnej analizie pomiarowej i objętościowej, która pokazuje jak dokładnie wygląda sylwetka pacjenta i może wskazać występującą na przykład asymetrię. Następnie, jak w przypadku chirurgicznego powiększenia piersi implantami, następuje obróbka obrazu polegająca na nałożeniu implantu, który ma zostać użyty w trakcie zabiegu. Urządzenie pokazuje efekty, jakie możemy osiągnąć przy zastosowaniu konkretnego implantu w trakcie operacji.

Klinika Promedion jako jedna z nielicznych placówek medycznych w Polsce umożliwia Pacjentom wykonanie tego rodzaju wizualizacji, a tym samym lepsze zapoznanie się z efektami zabiegu, a lekarzowi – lepsze przygotowanie się do całego procesu.

Naprawdę warto skorzystać – pomiar nie jest bolesny i trwa zaledwie kilka sekund. Zapraszamy po szczegóły do naszych specjalistów chirurgii plastycznej – 22 835 16 12.

Zobacz także:
Wizualizacja operacji plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Polub nas na FB – czytaj więcej Obsługa informatyczna firm Warszawa