Lifting twarzy, przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa ok. 2 – 3 godziny. W przypadku liftingu szyi przeprowadza się:
Lifting tradycyjny – nacięcia wykonuje się od linii włosów w stronę ucha i dalej do linii włosów. Sprawia to że są one praktycznie niewidoczne gdyż później ukryte są pod włosami. W zależności od przypadku, nacięcie prowadzi się również pod brodą. Wówczas lekarz odseparowuje skórę od tkanek i przystępuje do usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej i zwiotczałej skóry.
Lifting częściowy – w tym przypadku znacznie mniejsze nacięcia prowadzone są tylko wokół uszu. Końcowe efekty nie są jednak tak wyraźne jak przy liftingu tradycyjnym.
W przypadku liftingu twarzy wykonywany jest:
Lifting tradycyjny – nacięcia prowadzone są od linii włosów przy skroniach, wokół uszu i w dolnej części czaszki
Mini facelifting – metodę tę stosuje się przy korekcji wybranych partii twarzy np. brody.
Mid facelifting – inaczej znany jako lifting średni. Metoda ta pozwala na napięcie skóry policzków, poprzez wykonanie nacięcia pod dolnymi powiekami. Jedną z zalet tej metody jest redukcja zmarszczek występujących w kącikach ust i przy nosie.

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23