Konsultantka ds. Obsługi Klienta

Od kandydatów obowiązkowo oczekujemy:
– Minimum rocznego doświadczenia w obsłudze Klientów w gabinetach medycyny estetycznej
– Nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
– Znajomości specyfiki branży beauty
– Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:
– Prezentowanie oferty świadczonych usług
– Obsługa bezpośrednia naszych Klientów na miejscu w Klinice
– Obsługa telefoniczna oraz administracyjna
– Codzienna współpraca z zespołem medycznym i administracyjnym

Oferujemy zatrudnienie w zespole najwyższej klasy specjalistów, w ramach umowy o pracę na pełen etat w jednej z największych Klinik Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Polsce
Jeśli spełniasz wszystkie kryteria, aplikuj już dziś !
Wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: a.halka@klinikapromedion.pl

Kosmetolog

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Zadania:
Realizacja zabiegów z zakresu kosmetologii.

Oczekiwania:
– Co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku
– studia wyższe z zakresu kosmetologii, preferowany dyplom magistra
– Znajomość branży kosmetycznej i aktualnych trendów
– Miła aparycja i umiejętność pracy z klientem
– Chęć rozwoju w zakresie nowoczesnych urządzeń i zabiegów
– Znajomość specyfikacji laserów i ich profesjonalna obsługa
– Dobra znajomość języka angielskiego
– Komunikatywność
– Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
– Pracę w dynamicznej, renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży
– Miłą i przyjazną atmosferę