Chirurgia plastyczna

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Dr Maciej Charaziński – specjalista chirurgii plastycznej

Doktor Maciej Charaziński – jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Były Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego Kliniki Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik.ginekol

więcej
doktor marcin nowak

Dr n.med. Marcin Nowak – specjalista chirurgii plastycznej

Dr n.med. Marcin Nowak jest specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym Szpitala Miejskiego w Otwocku oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

więcej
małgorzata chomicka-janda

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda – specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda jest cenionym autorytetem w zakresie chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jej priorytetem jest dobry kontakt z pacjentem i jego satysfakcja, co odzwierciedliło się wielokrotnym nagrodzeniem tytułem „Laur Pacjenta”.

więcej
dr Piotr Furga

Dr n.med. Piotr Furga – chirurg onkolog, specjalista chirurgii piersi

Dr n.med. Piotr Furga – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Kierownik pierwszego na Mazowszu akredytowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Senologiczne (SIS – Senologic International Society) Oddziału Chirurgii i Rekonstrukcji Piersi (Breast Unit) w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

więcej

Ortopedia i traumatologia

Dr Anna Skowrońska - specjalista ortopedii i traumatologii

Dr Anna Skowrońska – specjalista ortopedii i traumatologii ruchu

– operacyjne leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Wybitny specjalista w operacyjnym leczeniu zespołu cieśni nadgarstka. Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w ortopedii i traumatologii ruchu.

więcej
Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor jest specjalistą chirurgiem w zakresie ortopedii oraz traumatologii. Posiada dyplom Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii. Należy do największych stowarzyszeń w swojej branży, m.in.: Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA 2000) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Stawu skokowego i Stopy (EFAS).
więcej

Diagnostyka

dr Anita Michniowska Klus

Dr Anita Michnowska-Kluś – specjalista radiolog

Dr Anita Michnowska-Kluś – specjalista z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej.
Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Pełni funkcję kierownika Pracowni Mammografii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie

więcej

Chirurgia szczękowo-twarzowa -operacyjna korekta rysów twarzy

Dr Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy

Dr n. med. Marcin Wiśniewski – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej


Dr n. med. Marcin Wiśniewski, specjalista chirurg szczękowo-twarzowy, ukierunkowany w swojej praktyce zawodowej na chirurgii ortognatycznej, czyli operacyjnym leczeniu morfologicznych wad zgryzu i wad kości twarzoczaszki.
Był adiunktem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Chirurgii Szczękowo -Twarzowej oraz konsultantem w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP.
Jest organizatorem kursów szkoleniowych i prowadzi kursy i konferencje, z zakresu chirurgii ortognatycznej i leczenia problemów twarzoczaszki we współpracy z ortodontami, zarówno w kraju, jak i za granicą.
Dr n. med. Marcin Wiśniewski jest członkiem towarzystw: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery (EACMFS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej.
W pracy Dr n. med. Marcin Wiśniewski wykorzystuje najnowocześniejsze postępy technologiczne, łącząc je z wysoką precyzją w wykonywanym leczeniu.

Zakres zabiegów wykonywanych przez Dr n. Med. Marcina Wiśniewskiego w Klinice Promedion to m.in.;

  • operacje szczęki,
  • operacje żuchwy,
  • operacje szczęki i żuchwy,
  • osteotomia szczęki,
  • powiększenie kątów żuchwy z użyciem implantów,
  • genioplastykę,

a także diagnostykę i leczenie bezdechu sennego w przypadku wad morfologicznych w obrębie szczęki i żuchwy.

więcej

Ginekologia estetyczna

Dr Karina Barszczewska - specjalista ginekologii i położnictwa dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Karina Barszczewska – specjalista ginekologii i położnictwa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Karina Barszczewska – jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W chwili obecnej pracuje w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, który jest jednym z największych Ośrodków Onkologicznych w Polsce.

więcej

Medycyna estetyczna

Dr n. med. Artur Sandelewski – specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Dr n. med. Artur Sandelewski – specjalista chirurgii ogólnej i  medycyny estetycznej

Artur Sandelewski jest doktorem nauk medycznych, posiada specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. Ukończył warszawską Szkołę Medycyny Estetycznej PTMEiAA. Dzięki temu w kompleksowy sposób rozwiązuje problemy pacjentek zarówno wymagających interwencji chirurgicznej, jak i tych, dla których wystarczającym rozwiązaniem jest mniej inwazyjny zabieg medycyny estetyczny. Artur Sandelewski należy do International Society of Hair Restoration Surgery – organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.

więcej
Tatiana Livai dermatolog

Dr Tatiana Livai – specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Doktor Tatiana Livai jest specjalistą dermatologii i wenerologii oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

więcej
Ewa Adamska lekarz

Lek. dent. Ewa Adamska – specjalista medycyny estetycznej

Dr Ewa Adamska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Tytuł lekarski zdobyła na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła wydział medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i POLME. Uczestniczka licznych kursów, konferencji i szkoleń medycznych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

więcej

 

Kosmetologia

magdalena nowosielska kosmetolog

Magdalena Nowosielska – specjalistka kosmetologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Warszawie.

Tworzy indywidualne i kompleksowe terapie zarówno pielęgnacyjne, jak i przeciwstarzeniowe.

więcej

Chirurgia ogólna i naczyniowa

Lek. med. Dariusz Kuś – specjalista chirurgii ogólnej

Dariusz Kuś jest jednym z najbardziej znanych i doświadczonych specjalistów w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii tętnic oraz laparoskopii. Jest absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończył także studia podyplomowe w European Institute of Telesurgery – Louis Pasteur University of Strasbourg.

więcej

Anestezjologia

Lek. med. Ziemowit Rakowski

Lek. med. Ziemowit Rakowski – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Lek. med. Ziemowit Rakowski jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada onad 10-letnie doświadczenie w antestezjologii, które zdobywał m.in. w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od wielu lat współpracuje ze specjalistami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

więcej