Chirurgia plastyczna

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Dr Maciej Charaziński – specjalista chirurgii plastycznej

Doktor Maciej Charaziński – jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Były Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego Kliniki Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik.

więcej
doktor marcin nowak

Dr n.med. Marcin Nowak – specjalista chirurgii plastycznej

Dr n.med. Marcin Nowak jest specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym Szpitala Miejskiego w Otwocku oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

więcej
małgorzata chomicka-janda

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda – specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda jest cenionym autorytetem w zakresie chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jej priorytetem jest dobry kontakt z pacjentem i jego satysfakcja, co odzwierciedliło się wielokrotnym nagrodzeniem tytułem „Laur Pacjenta”.

więcej
dr Piotr Furga

Dr n.med. Piotr Furga – chirurg onkolog, specjalista chirurgii piersi

Dr n.med. Piotr Furga – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Kierownik pierwszego na Mazowszu akredytowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Senologiczne (SIS – Senologic International Society) Oddziału Chirurgii i Rekonstrukcji Piersi (Breast Unit) w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

więcej
Artur Bocian

Dr n. med. Artur Bocian, chirurg onkolog, specjalista chirurgii piersi

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

więcej
[/vc_column]

Diagnostyka

[/vc_row]
dr Anita Michniowska Klus

Dr Anita Michnowska-Kluś – specjalista radiolog

Dr Anita Michnowska-Kluś – specjalista z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej.
Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Pełni funkcję kierownika Pracowni Mammografii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie

więcej

Chirurgia szczękowo-twarzowa -operacyjna korekta rysów twarzy

Dr Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy

Dr n. med. Marcin Wiśniewski – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Dr n. med. Marcin Wiśniewski, to jedna z największych postaci polskiej chirurgii ortognatycznej. Jest członkiem największych, polskich i  światowych  towarzystw w swojej branży: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery (EACMFS), International Association of Oral and Maxillofacial Surgeons (IAOMFS), Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej oraz Pierre Fauchard Academy.

więcej

Ginekologia estetyczna

Dr Karina Barszczewska - specjalista ginekologii i położnictwa dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Karina Barszczewska – specjalista ginekologii i położnictwa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Karina Barszczewska – jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W chwili obecnej pracuje w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, który jest jednym z największych Ośrodków Onkologicznych w Polsce.

więcej

Medycyna estetyczna

Dr n. med. Artur Sandelewski – specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Dr n. med. Artur Sandelewski – specjalista chirurgii ogólnej i  medycyny estetycznej

Artur Sandelewski jest doktorem nauk medycznych, posiada specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. Ukończył warszawską Szkołę Medycyny Estetycznej PTMEiAA. Dzięki temu w kompleksowy sposób rozwiązuje problemy pacjentek zarówno wymagających interwencji chirurgicznej, jak i tych, dla których wystarczającym rozwiązaniem jest mniej inwazyjny zabieg medycyny estetyczny. Artur Sandelewski należy do International Society of Hair Restoration Surgery – organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.

więcej
Tatiana Livai dermatolog

Dr Tatiana Livai – specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Doktor Tatiana Livai jest specjalistą dermatologii i wenerologii oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

więcej
Ewa Adamska lekarz

Lek. dent. Ewa Adamska – specjalista medycyny estetycznej

Dr Ewa Adamska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Tytuł lekarski zdobyła na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła wydział medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i POLME. Uczestniczka licznych kursów, konferencji i szkoleń medycznych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

więcej
marta błażewicz lekarz

Lek. Marta Błażewicz – specjalista medycyny estetycznej

Lekarz Marta Błażewicz jest specjalistą medycyny estetycznej. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

więcej
Katarzyna Smolarczyk dermatolog

Dr n.med. Katarzyna Smolarczyk – specjalista dermatologii i wenerologii

Dr n.med. Katarzyna Smolarczyk jest specjalistką z zakresu dermatologii oraz wenerologii. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie aktualnie związana jest z Kliniką Dermatologii oraz Wenerologii.

więcej

Kosmetologia

magdalena nowosielska kosmetolog

Magdalena Nowosielska – specjalistka kosmetologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Warszawie.

Tworzy indywidualne i kompleksowe terapie zarówno pielęgnacyjne, jak i przeciwstarzeniowe.

więcej

Chirurgia ogólna i naczyniowa

Lek. med. Dariusz Kuś – specjalista chirurgii ogólnej

Dariusz Kuś jest jednym z najbardziej znanych i doświadczonych specjalistów w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii tętnic oraz laparoskopii. Jest absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończył także studia podyplomowe w European Institute of Telesurgery – Louis Pasteur University of Strasbourg.

więcej

Anestezjologia

Lek. med. Ziemowit Rakowski

Lek. med. Ziemowit Rakowski – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Lek. med. Ziemowit Rakowski jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada onad 10-letnie doświadczenie w antestezjologii, które zdobywał m.in. w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od wielu lat współpracuje ze specjalistami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

więcej