Chirurgia plastyczna

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Dr Maciej Charaziński – specjalista chirurgii plastycznej

Doktor Maciej Charaziński – jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Były Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego Kliniki Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik.

więcej
doktor marcin nowak

Dr n.med. Marcin Nowak – specjalista chirurgii plastycznej

Dr n.med. Marcin Nowak jest specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym Szpitala Miejskiego w Otwocku oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

więcej
małgorzata chomicka-janda

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda – specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda jest cenionym autorytetem w zakresie chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jej priorytetem jest dobry kontakt z pacjentem i jego satysfakcja, co odzwierciedliło się wielokrotnym nagrodzeniem tytułem „Laur Pacjenta”.

więcej
dr-pietrasik

Dr n. med. Kamil Pietrasik – specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

Dr n. med. Kamil Pietrasik – specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej wykształcony w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Posiada polskie i amerykańskie prawo wykonywania zawodu. Specjalizuje się w operacjach piersi, są to m.in.: zabiegi powiększania biustu implantami oraz własnym tłuszczem, mastopeksja (lifting piersi), zmniejszania biustu i korekcji brodawek. Jest także specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej twarzy w zakresie korekty powiek górnych i dolnych, operacji odstających uszu, plastyki nosa, liftingu twarzy i szyi czy lipofillingu (autologiczny przeszczep tłuszczu).

więcej
dr Piotr Furga

Dr n.med. Piotr Furga – chirurg onkolog, specjalista chirurgii piersi

Dr n.med. Piotr Furga – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Kierownik pierwszego na Mazowszu akredytowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Senologiczne (SIS – Senologic International Society) Oddziału Chirurgii i Rekonstrukcji Piersi (Breast Unit) w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

więcej

Ortopedia i traumatologia

Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor jest specjalistą chirurgiem w zakresie ortopedii oraz traumatologii. Posiada dyplom Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii. Należy do największych stowarzyszeń w swojej branży, m.in.: Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA 2000) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Stawu skokowego i Stopy (EFAS).
więcej

Diagnostyka

dr Justyna Pyrko

Dr Justyna Pyrko – specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej

Dr Justyna Pyrko – Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od 2010 roku pracuje w Klinice Chirurgii ogólnej, onkologicznej, metabolicznej i torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń piersi. Wykonuje zabiegi operacyjne oszczędzające gruczoł piersiowy oraz rekonstrukcyjne.

więcej

Chirurgia tarczycy

Dr n. med. Krzysztof Nowosad

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. I stopień z chirurgii ogólnej (prof. Jan Nielubowicz), II stopień z chirurgii ogólnej (CMKP Warszawa), stopień dr nauk med. AM Warszawa — promotor prof. Wiesław Jakubowski, temat: Ocena skuteczności drenażu ropni jamy brzusznej pod kontrolą USG. Doświadczenie: Kierownik Pracowni Diagnostyki Ultrasonograficznej i Ultrasonografii Zabiegowej i Starszy Asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, Kierownik Szpitala i Polikliniki Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii. Konsultant w dziedzinie chirurgii oraz ultrasonografii. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów w zakresie chirurgii ogólnej i laparoskopowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Dr n. med. Krzysztof Nowosad wykonał samodzielnie ponad 5 000 zabiegów ambulatoryjnych, 2 000 operacji i 40 000 biopsji pod kontrolą USG. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego potwierdzający kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań USG.

więcej

Chirurgia szczękowo-twarzowa -operacyjna korekta rysów twarzy

Dr Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy

Dr n. med. Marcin Wiśniewski – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej


Dr n. med. Marcin Wiśniewski, specjalista chirurg szczękowo-twarzowy, ukierunkowany w swojej praktyce zawodowej na chirurgii ortognatycznej, czyli operacyjnym leczeniu morfologicznych wad zgryzu i wad kości twarzoczaszki.
Był adiunktem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Chirurgii Szczękowo -Twarzowej oraz konsultantem w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP.
Jest organizatorem kursów szkoleniowych i prowadzi kursy i konferencje, z zakresu chirurgii ortognatycznej i leczenia problemów twarzoczaszki we współpracy z ortodontami, zarówno w kraju, jak i za granicą.

więcej

Ginekologia estetyczna

Dr Karina Barszczewska - specjalista ginekologii i położnictwa dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Karina Barszczewska – specjalista ginekologii i położnictwa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Karina Barszczewska – jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W chwili obecnej pracuje w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, który jest jednym z największych Ośrodków Onkologicznych w Polsce.

więcej

Ginekologia Ogólna/Estetyczna

dr oliwia janiczek

Dr Oliwia Janiczek – Ginekologia Ogólna/Estetyczna

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie.
Pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie .
Lekarz praktyk.

więcej
Dr Łukasz Tatara - specjalista chirurgii ogólnej

Dr Łukasz Tatara – specjalista chirurgii ogólnej i  medycyny estetycznej

Doświadczenie chirurgiczne zdobywał w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Wolskiego w Warszawie. Specjalizuje się w operacjach naprawczych ściany brzucha: operuje przepukliny kresy białej, pachwinowe, udowe, pępkowe metodami beznapięciowymi. Zwolennik rozwoju wideochirurgii. W Klinice Promedion realizuje zamiłowanie do chirurgii estetycznej, kieruje zespołem transplantacji włosów.

więcej
Tatiana Livai dermatolog

Dr Tatiana Livai – specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Doktor Tatiana Livai jest specjalistą dermatologii i wenerologii oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

więcej
Ewa Adamska lekarz

Lek. dent. Ewa Adamska – specjalista medycyny estetycznej

Dr Ewa Adamska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Tytuł lekarski zdobyła na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła wydział medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i POLME. Uczestniczka licznych kursów, konferencji i szkoleń medycznych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

więcej

Chirurgia ogólna i naczyniowa

Jan Bujok specjalista chirurgii ogólnej

Lek. Jan Bujok – specjalista chirurgii ogólnej

Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz w licznych Klinikach. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu biegle wykorzystuje nowoczesne techniki laserowe oraz inne terapie małoinwazyjne w leczeniu chorób z zakresu flebologii (chorób żył) oraz proktologii (chorób odbytu). W swojej codziennej praktyce szczególną uwagę przykłada do dokładnej diagnostyki, która umożliwia zastosowanie optymalnych, zindywidualizowanych metod leczenia.

więcej

 

Kosmetologia

magdalena nowosielska kosmetolog

Magdalena Nowosielska – specjalistka kosmetologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Warszawie.

Tworzy indywidualne i kompleksowe terapie zarówno pielęgnacyjne, jak i przeciwstarzeniowe.

więcej