Chirurgia plastyczna

Dr Maciej Charaziński chirurg plastyczny

Dr Maciej Charaziński – specjalista chirurgii plastycznej

Doktor Maciej Charaziński – jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Były Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego Kliniki Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik.

więcej
doktor marcin nowak

Dr n.med. Marcin Nowak – specjalista chirurgii plastycznej

Dr n.med. Marcin Nowak jest specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym Szpitala Miejskiego w Otwocku oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

więcej
małgorzata chomicka-janda

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda – specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda jest cenionym autorytetem w zakresie chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jej priorytetem jest dobry kontakt z pacjentem i jego satysfakcja, co odzwierciedliło się wielokrotnym nagrodzeniem tytułem „Laur Pacjenta”.

więcej

Chirurgia szczękowo-twarzowa –  operacyjna korekta rysów twarzy

Dr Marcin Wiśniewski chirurg szczękowy

Dr n. med. Marcin Wiśniewski – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Dr n. med. Marcin Wiśniewski, to jedna z największych postaci polskiej chirurgii ortognatycznej. Jest członkiem największych, polskich i  światowych  towarzystw w swojej branży: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery (EACMFS), International Association of Oral and Maxillofacial Surgeons (IAOMFS), Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej oraz Pierre Fauchard Academy.

więcej
Lek. med. Michał Zmorzyński – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Lek. med. Michał Zmorzyński – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Lek. med. Michał Zmorzyński jest specjalistą chirurgii twarzowo – szczękowej. Obecnie skupia się na chirurgii ortognatycznej i implantologii oraz na wykorzystaniu technik komputerowych w planowaniu zabiegów. Przez 7 lat pełnił również funkcję asystenta i wykładowcy w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Obecnie jest wykładowcą Centrum Edukacji OSSTEM Polska.

więcej
Dr Marcin Maciejak chirurg

Dr n. med. Marcin Maciejak – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Dr n. med. Marcin Maciejak jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 2012 roku. Specjalizuje się w chirurgii szczękowo – twarzowej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w roli młodszego asystenta, asystenta, a wreszcie starszego asystenta – funkcję tę sprawuje do dzisiaj.

więcej

Dr Adam Balczyński – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Dr Adam Balczyński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo Szczękowo Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo – Twarzowej oraz European Association for Cranio – Maxillo – Facial Surgery. Swoje umiejętności rozwijał i doskonalił podczas wielu kursów i szkoleń w Polsce i za granicą.

więcej

Medycyna estetyczna

Dr n. med. Artur Sandelewski – specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Dr n. med. Artur Sandelewski – specjalista chirurgii ogólnej i  medycyny estetycznej

Artur Sandelewski jest doktorem nauk medycznych, posiada specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. Ukończył warszawską Szkołę Medycyny Estetycznej PTMEiAA. Dzięki temu w kompleksowy sposób rozwiązuje problemy pacjentek zarówno wymagających interwencji chirurgicznej, jak i tych, dla których wystarczającym rozwiązaniem jest mniej inwazyjny zabieg medycyny estetyczny. Artur Sandelewski należy do International Society of Hair Restoration Surgery – organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.

więcej
Lek. med. Anna Płatkowska - Szczerek - specjalista medycyny estetycznej

Lek. med. Anna Płatkowska – Szczerek – specjalista medycyny estetycznej

Lekarz Anna Płatkowska – Szczerek ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz prestiżowy Universidad de Murica w Hiszpanii. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Alergologiczne czy też European Society for Dermatological Research.

Jest również autorką wielu publikacji naukowych. Oprócz tego, na swoim koncie posiada liczne wystąpienia na konferencjach i sympozjach.

więcej
nina wiśniewska dermatolog, opinie, Warszawa

Dr n. med. Nina Wiśniewska – specjalista dermatologii

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2015 roku, specjalizuje się w dermatologii. Doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Uniwersytetu Medycznego Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie w roli Starszego Asystenta. 

więcej
Anna Adamczyk medycyna estetyczna

Dr Anna Adamczyk – specjalista medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studentka i członkini Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Biorąc udział w licznych kongresach, kursach i szkoleniach stale doskonali swoje umiejętności praktyczne.

więcej
Lek. Marek Sanocki - specjalista medycyny estetycznej

Lek. Marek Sanocki – specjalista medycyny estetycznej

Lekarz Marek Sanocki jest specjalistą medycyny estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W swojej codziennej pracy stawia na komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Dąży do tego, by medycyna estetyczna była dostępna dla każdego.

więcej

Mgr kosmetologii Monika Sawa

Kosmetolog, absolwentka studiów na kierunku promocja zdrowia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w autoryzowanych salonach kosmetycznych na terenie Warszawy. Jej specjalnością są zabiegi pielęgnacyjne twarzy, kształtowanie oraz modelowanie sylwetki, jak również zabiegi laserowe.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

więcej
Mgr kosmetologii Malwina Radzikowska

Mgr kosmetologii Malwina Radzikowska

Malwina Radzikowska jest magistrem kosmetologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na liczne kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

W swojej karierze była między innymi wykładowcą w Olsztyńskiej Szkole Wyższej oraz szkołach policealnych.  Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywała pod okiem czołowych specjalistów w Polsce, takich jak: dr Marcin Ambroziak oraz dr Maciej Rogala.

Nieustannie śledzi wszystkie nowości w branży, aby swoim pacjentom świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

więcej

Chirurgia naczyniowa

Dr Jarosław Rosochacki - specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i chiururgii żył

Dr Jarosław Rosochacki – specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i chiururgii żył

Doktor Jarosław Rosochacki – jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów naczyniowych w Polsce. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz European Venous Forum.

więcej

Ginekologia estetyczna

Dr n.med. Małgorzata Uchman-Musielak - specjalista ginekolog położnik

Dr n.med. Małgorzata Uchman-Musielak – specjalista ginekolog położnik

Od wielu lat z powodzeniem łączy praktykę lekarską z działalnością naukową i dydaktyczną na warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, a także European Society of Aesthetic Gynecology.

więcej

Ortopedia

Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor jest specjalistą chirurgiem w zakresie ortopedii oraz traumatologii. Posiada dyplom Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii. Należy do największych stowarzyszeń w swojej branży, m.in.: Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA 2000) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Stawu skokowego i Stopy (EFAS).

więcej

Chirurgia, leczenie otyłości

Dr n.med. Michał Spychalski

Dr n.med. Michał Spychalski

Specjalista chirurgii ogólnej. Kierownik pracowni endoskopii zabiegowej i bariatrycznej Specjalistycznego Szpitala w Brzezinach. Członek zespołu chirurgicznego Centrum Leczenia Jelit w Brzezinach. Członek European Association for Endoscopic Surgery and other interventional techniques.

więcej

Dietetyka

Mgr dietetyki Agnieszka Zasada

Mgr dietetyki Agnieszka Zasada

Magister dietetyki, absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersystetu Medycznego w Łodzi na kierunku dietetyka. Jest uczestnikiem wielu konferencji z zakresu dietetyki. Specjalizuje się w indywidualnej edukacji żywieniowej, pomaga osobom pragnącym schudnąć, poprawić swój aktualny stan zdrowia oraz samopoczucie.

więcej

Blok Operacyjny

Monika Woźniak

Monika Woźniak – Koordynator Bloku Operacyjnego

Doświadczenie zawodowe zdobyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii ogólnej. Na co dzień koordynuje prace bloku operacyjnego oraz zarządza systemem wizualizacji operacji plastycznych Vectra XT.

więcej

Anestezjologia

Lek. med. Ziemowit Rakowski

Lek. med. Ziemowit Rakowski – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Lek. med. Ziemowit Rakowski jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada onad 10-letnie doświadczenie w antestezjologii, które zdobywał m.in. w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Od wielu lat współpracuje ze specjalistami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

więcej