Promocyjne zabiegi medycyny estetycznej

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjnych zabiegów na twarz oraz ciało.

Podaruj sobie spojrzenie pełne blasku

Myślisz o rozświetleniu, nawilżeniu i redukcji drobnych zmarszczek wokół oczu? Skorzystaj z ekskluzywnej kuracji odmładzającej i rozświetlającej okolice oczu z zastosowaniem preparatu Cytocare S Line. Tylko teraz przy zakupie 3 zabiegów Cytocare S Line krem pod oczy Eye Recovery PH Formuła gratis!

Cena zabiegu: seria 3 zabiegów Cytocares S Line – 3000 zł + krem Eye Recovery PH Formuła GRATIS!
Zapisy telefoniczne pod nr tel. 22 835 16 12. Promocja trwa do końca czerwca br.

Nowe, wiosenne promocje

Specjalnie dla naszych Pacjentek przygotowaliśmy kilka propozycji zabiegów w super cenach, które pozwolą w krótkim czasie zrewitalizować, odświeżyć i odmłodzić skórę twarzy na wiosnę.
Geneo
twarz – 300 zł zamiast 350 zł
twarz + szyja – 400 zł zamiast 450 zł
twarz + szyja + dekolt – 450 zł zamiast 550 zł
Maximus
twarz – 300 zł zamiast 500 zł
Twarz + szyja – 400 zł zamiast 700 zł
Twarz + szyja + dekolt – 500 zł zamiast 1000 zł!
Alma Accent
twarz – 300 zł zamiast 500 zł
twarz + szyja – 500 zł zamiast 700 zł
twarz + szyja + dekolt – 500 zł zamiast 1000 zł!
oraz zabiegi na ciało:
jeden obszar tylko RF – 300 zł, dwa obszary tylko RF – 600 zł
jeden obszar RF plus fala radiowa – 700 zł
Promocja trwa do końca czerwca br.

Domowa Klinika Promedion

Zapraszamy do domowej Kliniki Promedion – wyjątkowej akcji naszej Kliniki we współpracy z ITP SA, która umożliwia kontynuację pielęgnacji w warunkach domowych. Nasz kosmetolog poinstruuje Cię jak, krok po kroku, kontynuować kurację w warunkach domowych i jak przygotować skórę na kontynuację pielęgnacji i leczenia w gabinecie. W ramach domowej kliniki czekają na Was bezpłatne konsultacje telefoniczne, profesjonalny dobór preparatów oraz zniżki na produkty kosmetyczne m.in. takich marek z portfolio ITP SA jak: LPG, Neauvia, Vagheggi czy suplementy diety NatureForCell.

Nasi kosmetolodzy już od 5 maja będą się z Wami kontaktować, by przedstawić szczegóły oferty. Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji – od 5 maja w każdy wtorek w godzinach 9.00-12.00 na telekonsultacje zaprasza kosmetolog Olga Fic, a w każdy czwartek w godzinach 10.00-14.00 – kosmetolog Magdalena Nowosielska. Zapisy pod nr tel.: 22 835 16 12


Zyskaj 10 % zniżki na zakupy na domowaklinika.pl

Specjalnie dla naszych Klientów udostępniamy kod promocyjny na zakup unikalnych produktów do codziennej pielęgnacji w ramach akcji Domowa Klinika Promedion. Wejdź na domowaklinika.pl, wpisz KOD: 00005118 i zyskaj 10 proc. zniżki na zakup preparatów kosmetycznych.

W ramach akcji Domowa Klinika Promedion, organizowanej we współpracy z ITP SA zapraszamy serdecznie na zakupy produktów do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród produktów dostępnych na stronie domowaklinika.pl znajdziecie produkty kosmetyczne m.in. takich marek z portfolio ITP SA jak: LPG, Neauvia, Vagheggi czy suplementy diety NatureForCell.Zobacz także:
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Korekcja nosa Warszawa – czytaj więcej
Powiększenie piersi Warszawa – czytaj więcej
Liftin twarzy Warszawa – czytaj więcej
Operacja plastyczna brzucha Warszawa – czytaj więcej
Plastyka powiek Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa