Cennik usług kliniki Promedion

Cennik chirurgia plastyczna

Prezentujemy ceny zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej wykonywanych w Klinice Promedion – m.in. plastyki piersi, brzucha, korekcji nosa i uszu czy liposukcji. Znajdź interesujący Cię zabieg, sprawdź cenę i umów się na konsultację.

Medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem z zakresu medycyny estetycznej na twarz i ciało, oferowanych w Klinice Promedion. Dzięki bogatej ofercie zabiegów każdy z Państwa znajdzie zabieg idealny dla siebie.

Cennik chirurgia szczękowo-twarzowa - ortognatyka

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów i operacji z zakresu chirurgii szczękowo twarzowej, w tym: genioplastyki, implantów twarzy, które pozwolą przywrócić harmonię rysom twarzy.

Cennik kosmetologia

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług z zakresu kosmetologii w Klinice Promedion. Wśród nich szczegółowe informacje na temat naszej oferty wraz z cenami na pojedyncze usługi. Poniższe zabiegi to doskonała oferta dla wszystkich fanów zabiegów pielęgnacyjnych, nieinwazyjnych, które skutecznie pozwalają uporać się z problemami skóry. Rozszerzone naczynka, przebarwienia, utrata jędrności, nawilżenia, a może pierwsze zmarszczki? Nasi kosmetolodzy wybiorą zabieg najlepszy do potrzeb Twojej skóry.

Cennik chirurgia naczyniowa

Prezentujemy ceny zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej wykonywanych w Klinice Promedion – m.in. chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, skleroterapia, miniflebektomia, laserowe leczenie żylaków i laserowe leczenie hemoroidów. Z nami odkryjesz swoje piękno na nowo!

Cennik ginekologia estetyczna

Prezentujemy ceny zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej wykonywanych w Klinice Promedion – m.in. plastyka tylnej i przedniej ściany pochwy, labioplastyka, plastyka krocza. Znajdź interesujący Cię zabieg, sprawdź cenę i umów się na konsultację. Przywróć komfort miejsc intymnych.

Cennik chirurgia onkologiczna piersi

Zapraszamy do zapoznania się z cenami zabiegów z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej (onkologicznej) piersi w Klinice Promedion.

Cennik chirurgia ręki

Prezentujemy ceny zabiegu z zakresu chirurgii ręki. Konsultacje oraz leczenie operacyjne zespołu cieśni nadgarstka wykonuje dr Marcin Nowak – specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej Kliniki Promedion.

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23