Accent na ciało promocja

Accent Ultra V Shape to innowacyjne urządzenie izraelskiej firmy Alma, które poprawia jędrność skóry, modeluje sylwetką, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i nie wymagający żadnych wcześniejszych przygotowań ze strony pacjenta. Podczas zabiegu odczuwane jest delikatne ciepło co sprawia, że zabieg jest bardzo przyjemny w odczuciach.

Zabieg Accent Alma laser ciało wykorzystuje działanie zaawansowanych technologii fal ultradźwiękowych z falami radiowymi mono i bipolarnymi, tworząc falę unipolarną co stanowi patent firmy Alma. Fale ultradźwiękowe wprowadzają w drgania adipocyty doprowadzając do uszkodzenia ich błony, co prowadzi do eliminacji komórek tłuszczowych oraz wyszczuplenia obszaru zabiegowego.

Użycie głowicy wytwarzającej fale radiowe przyspiesza metabolizm, usprawnia cyrkulację limfy oraz usuwa z organizmu uwolniony tłuszcz. Podniesienie temperatury w okolicy poddawanej zabiegowi przyspiesza proces neokolagenezy czego efektem jest poprawa jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących pozbyć się miejscowych otłuszczeń takich jak np. ,,bryczesy”, wewnętrzna strona ud, okolice nad kolanami, ramiona lub redukcja obwodu talii.

Unikalność technologii fal ultradźwiękowych oraz synergiczne działanie fal monopolarnych i bipolarnych w zabiegu Accent Ultra V Shape, zapewnia uzyskanie skutecznych efektów zabiegowych. Efekty poprawy kondycji skóry oraz jej ujędrnienia, można zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć efekt wyszczuplenia oraz redukcji cellulitu zalecana jest seria zabiegów 4-8 w odstępach 7-10 dniowych.

Efekty zabiegu Accent Alma laser ciało:

– redukcja tkanki tłuszczowej
– redukcja cellulitu
– poprawa jędrności skóry
– wspomaganie procesu odchudzania

Czas trwania zabiegu: 1,5 godziny
Rekonwalescencja: należy unikać gorących kąpieli przez 2 dni od wykonania zabiegu, zalecane jest intensywne nawilżanie skóry;
Koszt zabiegu: cena regularna od 400 zł /1 zabieg / 1 obszar

Przed i po zabiegu:

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej