Aquashine BTX – zabieg na 5+

By 16 grudnia 2017 Aktualności

Peptydowa terapia skóry Aquashine BTX, czyli zabieg na 5+ to połączenie tradycyjnej mezoterapii z wygładzeniem zmarszczek. Zabieg doceniła redakcja serwisu elle.pl, w którym możecie przeczytać znacznie więcej na temat zabiegu. Zapraszamy do lektury!

W życiu każdej kobiety pojawia się ten moment, kiedy patrząc w lustro zaczynamy dostrzegać pierwsze objawy starzenia się naszej skóry. Staje się ona mniej gęsta i napięta niż jeszcze kilka lat temu, pojawiają się pierwsze drobne zmarszczki, zarys bruzd między nosem a policzkami. Cera przestaje być naturalnie rozświetlona, gdzie nie gdzie widać pierwsze przebarwienia, a pod oczami widać worki czy lekkie cienie. To wszystko powoduje, że nasza twarz coraz częściej wygląda na zmęczoną czy smutną. Na początku zaczynamy sięgać po silniej działające kremy do codziennej pielęgnacji, makijaż zdaje się również maskować te pierwsze oznaki, że przybywa nam lat.
Peptydowa terapia skóry Aquashine BTX, czyli zabieg na 5+ to połączenie tradycyjnej mezoterapii z wygładzeniem zmarszczek.
To nowość na rynku medycznym i obecnie największy hit zabiegowy w Klinice Promedion!

Na czym polega zabieg i w jaki sposób działa? Zapraszamy do lektury pełnej wersji materiału:

Czytaj artykuł – kliknij tutaj

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej