Operacje plastyczne

Operacje plastyczne na twarz, piersi oraz ciało. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą chirurgicznych zabiegów Kliniki Promedion. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości związanych z zakresem oferowanych usług, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Zabiegi chirurgiczneTwarz

Zobacz

Zabiegi chirurgicznePiersi

Zobacz

Zabiegi chirurgiczneCiało

Zobacz
logo ratyWszystkie, niżej wymienione zabiegi od kwoty 4 000 zł brutto są dostępne w systemie płatności ratalnej 0 %

Operacje plastyczne to kluczowy profil działalności Kliniki Promedion. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabiegi na twarz, piersi oraz ciało. Do najpopularniejszych i budzących największe zainteresowanie operacji należy powiększanie biustu, choć równie często pytają Państwo o operację plastyczną nosa, liposukcję czy korektę odstających uszu.
Niezależnie od rodzaju i zakresu zabiegu oferujemy Państwu najlepszą jakość obsługi na każdym etapie działań związanych z przeprowadzeniem interesującego Państwa zabiegu. Do Państwa dyspozycji, od poniedziałku do piątku, jest nasz personel, który udzieli wyczerpujących odpowiedzi na najbardziej nurtujące Państwa pytania. Wizyta w naszej Klinice, to gwarancja stuprocentowej dyskrecji.
Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przed i po zabiegach:
Galeria przed i po – kliknij tu

Zobacz także:
Poznaj zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – kliknij tu