Dr n.med. Justyna Pyrko - Specjalista chirurgii onkologicznej i ogólnej

Dr n. med. Justyna Pyrko - Specjalistka Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

Dr n. med. Justyna Pyrko to ceniony specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od 2010 roku związana z Kliniką Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Specjalizacja w Schorzeniach Piersi

Dr Justyna Pyrko jest ekspertem w diagnostyce i leczeniu schorzeń piersi. Jej obszerna wiedza i umiejętności pozwalają na przeprowadzanie zarówno oszczędzających gruczoł piersiowy operacji, jak i rekonstrukcji piersi. Dzięki temu pacjentki mogą liczyć na kompleksową opiekę oraz osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Precyzyjna Diagnostyka Piersi i Badania USG

Od 2004 roku dr Justyna Pyrko zajmuje się diagnostyką piersi, gwarantując pacjentkom precyzyjne i dokładne wyniki badań. Klinika oferuje również usługi z zakresu ultrasonografii piersi (USG piersi), które umożliwiają wczesne wykrycie potencjalnych zmian oraz regularne monitorowanie zdrowia piersi. Dzięki temu pacjentki mogą cieszyć się spokojem i pewnością, że są w najlepszych rękach.

Wykonywane badania

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23