Dr n. med. Kamil Pietrasik - Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

Dr n. med. Kamil Pietrasik - Chirurg Plastyczny z Międzynarodowym Doświadczeniem

Dr Kamil Pietrasik to ceniony chirurg plastyczny i chirurg ogólny, który zdobył doświadczenie zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. Posiada certyfikacje do praktyki zawodowej w obu tych krajach, co podkreśla jego międzynarodowy status jako specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Członek Prestiżowych Stowarzyszeń

Jest członkiem kilku prestiżowych stowarzyszeń medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, American Society of Plastic Surgeons, American Society of Aesthetic Plastic Surgery oraz American Association of Clinical Anatomists. Dzięki temu, dr. Pietrasik jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Specjalizacje

Specjalizuje się w szeregu operacji piersi, w tym zabiegach powiększania biustu implantami oraz własnym tłuszczem, mastopeksji (liftingu piersi), zmniejszania biustu i korekcji brodawek. Ponadto, jest specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej twarzy, wykonując operacje korekcji powiek górnych i dolnych, operacje odstających uszu, plastykę nosa, lifting twarzy i szyi oraz lipofilling (autologiczny przeszczep tłuszczu).

Modelowanie Sylwetki

Dr Pietrasik oferuje również zabiegi modelowania sylwetki, takie jak plastyka powłok brzusznych, liposukcja, powiększanie pośladków, plastyka ramion, plastyka ud oraz przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Każdy z tych zabiegów jest precyzyjnie dostosowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Edukacja i Rozwój

Dr Kamil Pietrasik to ceniony chirurg plastyczny i chirurg ogólny, który zdobył doświadczenie u boku wybitnych specjalistów chirurgii plastycznej zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, Francji, Włoszech, Brazylii, Szwecji, Egipcie oraz Turcji. Posiada certyfikacje do praktyki zawodowej w obu tych krajach, co podkreśla jego międzynarodowy status jako specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Ponadto, pełni funkcję konsultanta z zakresu chirurgii plastycznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi profesjonalistami oraz przyczynia się do doskonalenia standardów opieki medycznej.

Dowiedz Się Więcej o Zabiegach Wykonywanych Przez Specjalistę:​

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23