Dr n. med. Krzysztof Nowosad - Chirurg ogólny, specjalizacja chirurgia tarczycy

Dr n. med. Krzysztof Nowosad - Doświadczony Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

Dr n. med. Krzysztof Nowosad to doświadczony specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie i posiada szerokie kompetencje zdobyte pod okiem wybitnych profesorów, takich jak prof. Jan Nielubowicz.

Wykształcenie i Stopnie Naukowe

Dr Nowosad uzyskał I stopień z chirurgii ogólnej pod kierunkiem prof. Jana Nielubowicza oraz II stopień z chirurgii ogólnej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (CMKP). Jego praca naukowa na temat „Ocena skuteczności drenażu ropni jamy brzusznej pod kontrolą USG” pod opieką promotora prof. Wiesława Jakubowskiego zdobyła stopień doktora nauk medycznych na Akademii Medycznej w Warszawie.

Doświadczenie Kliniczne

Dr Nowosad posiada bogate doświadczenie kliniczne, włączając w to stanowiska Kierownika Pracowni Diagnostyki Ultrasonograficznej i Ultrasonografii Zabiegowej oraz Starszego Asystenta na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Ponadto, pełnił funkcję Kierownika Szpitala i Polikliniki Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii.

Specjalizacje

Dr Nowosad jest uznawanym konsultantem w dziedzinie chirurgii oraz ultrasonografii. Jego specjalizacje obejmują chirurgię ogólną i laparoskopową, chirurgię onkologiczną oraz chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną. Posiada imponujące osiągnięcia w wykonywaniu ponad 5 000 zabiegów ambulatoryjnych, 2 000 operacji oraz 40 000 biopsji pod kontrolą USG.

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Dr Nowosad jest certyfikowanym specjalistą przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, co potwierdza jego kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych (USG).

Partner w Opiece Zdrowotnej

Zaufaj doświadczonemu i zaangażowanemu lekarzowi, który dba o Twoje zdrowie i zapewnia kompleksową opiekę medyczną. Dr Krzysztof Nowosad to ekspert, który zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu.

Dowiedz Się Więcej o Zabiegach Wykonywanych Przez Specjalistę:​

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23