Dr Maciej Charaziński - Specjalista chirurgii plastycznej

Dr Maciej Charaziński – Doświadczony Chirurg Plastyczny

Dr Maciej Charaziński to ceniony chirurg plastyczny z niezwykle bogatym doświadczeniem oraz imponującymi osiągnięciami. Jego wiedza i umiejętności są rozpoznawane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest zasłużonym członkiem renomowanego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, a także prestiżowej International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Kariera i Doświadczenie

Dr Charaziński rozpoczął swoją niezwykle udaną karierę jako Dyrektor Medyczny oraz Szef Zespołu Medycznego Kliniki Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik. Od tego momentu sukcesywnie zgromadził swoje doświadczenie w najważniejszych placówkach medycyny estetycznej, pełniąc kluczowe role jako operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej dr. Andrzeja Sankowskiego.

Przez wiele lat pracował również jako starszy asystent w renomowanej Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie.

Ekspert w Dziedzinie Chirurgii Plastycznej

Dr Maciej Charaziński to uznany autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej oraz zdecydowany pasjonat swojej pracy. Jego profesjonalizm oraz niezwykła precyzja przyciągają tysiące pacjentek, które zaufały mu opiekę nad swoim pięknem i zdrowiem.

Specjalizuje się w różnorodnych procedurach, takich jak korekta nosa, plastyka piersi (obejmująca powiększanie implantami, plastykę oraz redukcję), plastyka brzucha, lifting twarzy, a także w innych innowacyjnych zabiegach, w tym plastyce małżowin usznych, plastyce powiek oraz liposukcji.

Publikacje Naukowe i Rola Mentora

Jego wyjątkową wiedzę potwierdzają liczne publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. Dr Maciej Charaziński zaangażowany jest również jako mentor, dzieląc się nie tylko swoim fachowym doświadczeniem, lecz także umiejętnościami w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej.

Jego zaangażowanie i zaufanie pacjentek świadczą o tym, że jest to lekarz, na którego można liczyć, kiedy chodzi o osiągnięcie doskonałych efektów w chirurgii plastycznej.

Dowiedz Się Więcej o Zabiegach Wykonywanych Przez Specjalistę:​

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23