Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda - Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Dr. Małgorzata Chomicka-Janda - Ekspert Chirurgii Plastycznej z Długoletnim Stażem

Dr. Małgorzata Chomicka-Janda to renomowany ekspert w dziedzinie chirurgii plastycznej, który może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Odkryj Profil Renomowanego Specjalisty

Jej głównym priorytetem jest utrzymywanie doskonałego kontaktu z pacjentami i dążenie do ich pełnej satysfakcji, co zostało potwierdzone wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym tytułem „Laur Pacjenta”. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej.

Edukacja i Rozwój

Doktor Chomicka-Janda kontynuuje swoją edukację i rozwija swoje umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Doświadczenie Zawodowe

Jej imponujące doświadczenie zawodowe obejmuje liczne staże w prestiżowych klinikach w Polsce i Europie. Pracowała między innymi na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, Klinice Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, Klinice Chirurgii Ręki w Bremen, Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu.

Zaangażowanie Naukowe

Od 1991 roku, dr. Chomicka-Janda pełniła funkcję starszego asystenta w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Jest również członkiem licznych prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) oraz Europejskiej Akademii Estetycznej.

Specjalizacja

Małgorzata Chomicka-Janda od lat z sukcesem pomaga swoim pacjentom, przywracając im nie tylko wspaniały wygląd, ale także poprawiając ich samopoczucie. Jej specjalizacją są różnorodne zabiegi, takie jak powiększanie piersi, redukcja piersi, podniesienie piersi, korekta powiek górnych, plastyka brzucha oraz liposukcja.

Dowiedz Się Więcej o Zabiegach Wykonywanych Przez Specjalistę:​

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23