Dr n. med. Marcin Nowak - Specjalista chirurgii plastycznej

Dr. Marcin Nowak - Renomowany Specjalista Chirurgii Plastycznej z Obszernym Doświadczeniem Zawodowym

Dr. Marcin Nowak posiada bogate doświadczenie w pracy w publicznych placówkach świadczących zarówno usługi chirurgii ogólnej, jak i chirurgii plastycznej. Przez 8 lat pełnił funkcję asystenta w warszawskim szpitalu im. Orłowskiego oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Specjalizacja

Jest ekspertem w różnorodnych operacjach plastycznych, w tym powiększaniu piersi implantami, plastykach, redukcjach, plastykach brzucha, operacjach nosa, liftach, oraz innych zabiegach związanych z chirurgią estetyczną.

Chirurgia Ręki

Dr. Nowak to również specjalista w zakresie chirurgii ręki. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu operacyjnym zespołu cieśni nadgarstka.

Doświadczenie Zawodowe

Swoje umiejętności zdobywał podczas wielu kursów i szkoleń w Europie, USA i w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej na terenie Polski. Uczestniczył również w licznych zjazdach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Publikacje Naukowe

Jest autorem publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej, gdzie dzieli się swoją wiedzą z innymi specjalistami.

Wykształcenie i Specjalizacja

Dr. Marcin Nowak jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej zdobył w 2010 roku w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej należącej do szpitala im. Orłowskiego. Specjalizację rozwijał pod okiem prof. dr. hab. med. Józefa Jethona.

Praca W Publicznych Placówkach

Posiada bogate doświadczenie w pracy w publicznych placówkach świadczących zarówno usługi chirurgii ogólnej, jak i chirurgii plastycznej. Przez 8 lat pełnił funkcję asystenta w warszawskim szpitalu im. Orłowskiego oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Dowiedz Się Więcej o Zabiegach Wykonywanych Przez Specjalistę:​

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23