Dzień Otwarty w Klinice Promedion

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Klinice Promedion już w sobotę, 1 lutego! To doskonała okazja do udziału w indywidualnych, bezpłatnych konsultacjach ze specjalistą medycyny estetycznej lub kosmetologii, a także do skorzystania z super promocji na wybrane zabiegi. To będzie udany dzień!

Specjalnie na prośbę naszych Pacjentek zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty, a w ramach niego na bezpłatne konsultacje oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Konsultacje ze specjalistą medycyny estetycznej odbędą się w godzinach 12.00-14.00, a z kosmetologiem – 11.00-15.00. Spotkanie z naszymi specjalistami i miłe rozmowy przy kawie to jednak nie jedyny powód, dla którego warto nas odwiedzić.
Tylko w sobotę, 1 lutego czeka nas Was wyjątkowa promocja – przy wykupieniu zabiegu mezoterapii igłowej Cytocare 532 – peeling PQ Age 40% taniej!

Połączenie mezoterapii i peelingu PQ Age w jednym zabiegu to doskonała propozycja dla Pań, którym zależy na bezbolesnym i skutecznym odmłodzeniu i rewitalizacji skórzy twarzy. Co ważne, bez efektu nieestetycznego złuszczania naskórka.
Efekty już po 1 zabiegu to:
– wyraźne wygładzenie
– rozświetlenie
– ujednolicenie kolorytu
– spłycenie zmarszczek

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym i skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 835 16 12 i zapisać się do wybranego specjalisty (kosmetologa lub specjalisty medycyny estetycznej).

W ramach przygotowań do Walentynek, które już niebawem, przygotowaliśmy nowe promocje, z których będzie można skorzystać już od 1 lutego!

Lutowe promocje

UWAGA! Podczas Dnia Otwartego możliwa będzie jedynie opcja wykupienia zabiegu z możliwością wykorzystania go w promocyjnej cenie w poźniejszym terminie, lecz nie później, niż do dnia 28 lutego włącznie.

Modelowanie i powiększenie ust kwasem hialuronowym (preparat Restylane Kysse) – 900 zł

Idealny sposób na spierzchnięte, nierówne lub zbyt małe usta oraz drobne zmarszczki. Przed zabiegiem, miejsce poddawane zabiegowi smarowane jest specjalną maścią znieczulającą. Efekty widoczne są natychmiast i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Zabieg Pelleve na okolice ust – 400 zł

Sposób na delikatne powiększenie i podkreślenie ust. Energia fali radiowej delikatnie ogrzewa i modyfikuje tkanki znajdujące się pod skórą. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Peelingi PH Formuła – 1000 zł za serię 4 zabiegów na twarz

Cena obejmuje konsultację kosmetologiczną oraz serię 4 zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry danej pacjentki. Do wyboru seria 4 zabiegów anti-aging, seria zabiegów na trądzik oraz seria zabiegów na przebarwienia.

W Klinice Promedion Walentynki świętujemy cały miesiąc, dlatego z promocyjnych cen na zabiegi powiększenia ust oraz serię peelingów PH Formuła możecie skorzystać aż do 28 lutego!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Wóyckiego 4 w sobotę, 1 lutego. Początek od godziny 11.00. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu!

Obsługa informatyczna firm Warszawa