Dzień to za mało! Ogłaszamy marzec Miesiącem Kobiet!

dzień to za mało

Jak świętować to z przytupem. W Klinice ProMediOn uznaliśmy, że dzień to jednak za mało i z okazji Dnia Kobiet marzec postanowiliśmy obwołać Miesiącem Kobiet.

Co się z tym wiąże? Ano oczywiście promocje. I to aż trzy. Do 31 marca w specjalnych cenach proponujemy wybrane zabiegi kosmetologiczne na ciało i twarz oraz zabieg z zakresu medycyny estetycznej:

Outsourcing it Warszawa

Po pierwsze: przygotuj twarz na wiosnę, czyli termolifting NIR aż o 30 procent taniej!

Fotoodmładzanie to metoda regeneracji  skóry za pomocą światła, nazywana również bezinwazyjnym liftingiem. Termolifting NIR wykorzystuje w swoim działaniu światło podczerwieni. Miejscowe rozgrzanie skóry wywołuje produkcję nowego kolagenu, co wpływa na znaczną poprawę napięcia i zagęszczenia skóry. Zabieg poprawia owal twarzy- redukuje ,,chomiki” oraz ,,drugi podbródek”, wpływa znacząco na spłycenie zmarszczek, a także wyrównanie kolorytu skóry.

Po drugie: wszystkie zabiegi wyszczuplające i ujędrniające w cenie niższej o 20 procent od regularnej.

Zabieg Maximus, Lipomassage (Integral), Nici PDO czy Accent Alma Laser (redukcja tkanki tłuszczowej) – to tylko niektóre z zabiegów objęte naszą specjalną marcową promocją. Wiosną ciała pokazujemy przecież zdecydowanie więcej i warto zadbać o jego wygląd jeszcze bardziej!

Po trzecie: za mezoterapię zapłacisz o 20 procent mniej niż zwykle.

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna mało inwazyjna metoda odmładzania skóry i poprawy jej wyglądu. Poprzez wstrzyknięcie aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Działa jako wypełniacz do małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust. Znakomicie nawilża skórę. Najczęściej jest stosowana w celu profilaktyki przeciwzmarszczkowej oraz ujędrnienia wiotczejącej skóry. Największe efekty osiąga się  w serii kilku zabiegów.

Więcej o zabiegach: