Jesień od nowa

By 6 września 2017 Aktualności
Jesień od nowa

Lato jest cudowne, ale nie dla skóry. Wysuszaja ja słońce, słona woda i… klimatyzacja. Kiedy znika opalenizna, widać, że cera potrzebuje regeneracji. Takiej, jaką dają rekomendowane przez nas zabiegi. Sprawdź, co w najnowszym numerze Flesza poleca nasza kosmetolog Monika Sawa.

Jesień od nowa

Pollogen Geneo to przełomowa technologia regeneracji skóry, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu. Wyjątkowość zabiegu polega na jednoczesnym uzyskaniu trzech efektów pielęgnacyjnych: złuszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, dostarczeniu skórze składników rewitalizujących oraz jej dotlenieniu w sposób całkowicie naturalny. Zabieg polega na nałożeniu specjalnego żelu na twarz, a nasstępnie wykonaniu lekko złuszczającego masażu skóry przy użyciu specjalnej kapsułki, zawierającej wodorowęglan sodu i kwas cytrynowy.

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cena zabiegu: 250 zł

A oto jak zabieg oceniła Szefowa działu foto magazynu Flesz, Agnieszka Stolarska:
To bardzo przyjemny zabiegi, przy okazji masaż twarzy, który wspaniale mnie zrelaksował oraz oczyścił i odświeżył ładnie skórę. Kremy i maseczki lepiej się teraz wchłaniają, cerę mam gładszą, a podkład rozprowadza się doskonale. Drobne zmarszczki są mniejwidoczne, a ja wyglądam wreszcie (!) na wyspaną.

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej