Klejenie żylaków Warszawa

klejenie żylaków warszawa

Klejenie żylaków systemem VenaSeal to jeden z najnowocześniejszych i najmniej inwazyjnych sposobów leczenia niewydolności żylnej kończyn dolnych. Z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, w krótkim czasie (maksymalnie 45 minut) VenaSeal pozwala leczyć żylaki, stanowiąc alternatywę dla ich klasycznego, chirurgicznego usunięcia.

Na czym polega klejenie żylaków? Pod kontrolą USG i za pomocą niewielkiego nacięcia wewnętrznej strony łydki (znieczulenie miejscowe) do chorej żyły wprowadzany jest cewnik, przez który za pomocą specjalnego „pistoletu” podawany jest klej. Dozownik w kształcie przypominającym pistolet pozwala na bezpieczne i precyzyjne podanie związków chemicznych, które przyczyniają się do klejenia niewydolnej żyły. Krew zostaje skierowana do pozostałych, zdrowych żył w nodze. Sklejona, niewydolna żyła pozostaje w organizmie, ale jest wyłączona z obiegu i ulega stopniowemu zwłóknieniu. Zabieg w przypadku obydwu nóg trwa maksymalnie 45 minut. Dzięki niewielkim nacięciom skóra pozostaje bez widocznych blizn.

Klejenie żylaków Warszawa

Klejenie żył VenaSeal jest doskonałą metodą leczenia niewydolności żylnej głównych pni żylnych – żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej. Jest procedurą małoinwazyjną i krótką, po której pacjent może opuścić klinikę i wrócić bez problemu do codziennych obowiązków. W większości przypadków pacjent nie musi nosić pończoch uciskowych, jak ma to miejsce w przypadku innych zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej. Co istotne, zabieg można wykonać jednocześnie na obydwu nogach.

Przeciwwskazania do klejenia żył:

  • ciąża i karmienie piersią
  • zrosty w leczonych żyłach

Zobacz także:

Pozostałe zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Chirurgia szczękowo-twarzowa – czytaj więcej
Poznaj nasze aktualne promocje – czytaj więcej

Usługi informatyczne dla firm Warszawafoto: medtronicendovenous.com