Komunikat

By 8 maja 2020 Aktualności

Szanowni Państwo

W związku z epidemią koronawirusa SARS CoV-2 i zapewnieniu naszym wszystkim Pacjentom i personelowi Kliniki Promedion maksymalnego bezpieczeństwa epidemiologicznego wprowadziliśmy procesy wypracowane na podstawie zaleceń Państwowego Inspektoratu Sanitarnego i WHO.

Drogi Pacjencie:
– każdą zaplanowaną wizytę potwierdzamy telefonicznie po przeprowadzeniu wywiadu o aktualnym stanie zdrowia pacjenta, możliwości kontaktu z osobami zakażonymi oraz przebytymi w ostatnim czasie podróżami
– każdego pacjenta w Klinice poprosimy o wypełnienie ankiety epidemiologicznej oraz dokonujemy pomiaru temperatury ciała
– uprzejmie prosimy, aby przychodzili Państwo do kliniki bez osób towarzyszących i dokładnie na wyznaczoną godzinę
– utrzymujemy brak odwiedzin o osób hospitalizowanych w klinice.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00.
Służymy informacjami dotyczącymi wykonywanych przez nas procedur medycznych w tym medycyny estetycznej i kosmetologicznych.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Drogi Pacjencie jeśli mogłeś mieć kontakt z osobą zarażoną koronawirusem i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, to bezzwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną tel. 22 310 79 13. W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod nr 112 lub zgłoś się do oddziału zakaźnego. Infolinia NFZ w sprawie koronawirusa 800 190 590.