Konferencja Zdrowe Włosy w Klinice Promedion

By 8 września 2020 Aktualności, Aktualności

“Zdrowe Włosy” to hasło przewodnie konferencji, która odbyła się w ostatnią sobotę, 5 września w Klinice Promedion. Eksperci firmy Anti Aging na czele z Panią Edytą Klepinską przybliżali uczestnikom spotkania tematy związane z szeroko rozumianą pielęgnacją włosów.

Terapia przeciw wypadania włosów, pielęgnacja skóry głowy i włosów, równowaga PEH (proteiny, emulganty, humektanty), wpływ suplementacji na kondycję włosów i zdrowej skóry głowy, sposób żywienia w odniesieniu do poprawy kondycji włosów ich wzrostu i zahamowaniu wypadania włosów, a także działania z zakresu medycyny estetycznej i nowoczesnej kosmetologii w zachowaniu „zdrowych włosów” to tylko niektóre hasła, które omówione zostały podczas konferencji.

Specjalistom przysłuchiwali się pacjenci Kliniki, a także specjaliści medycyny etetycznej i kosmetologii. Już niebawem najnowsze preparaty i zabiegi rekomendowane przez firmę Anti Aging znajdą się w ofercie naszej Kliniki.
UWAGA!
Ceny promocyjne na preparaty prezentowane na konferencji – tylko do 11 września:
Szampon – 65 zł (regularna cena 85zł) Odżywka – 65 zł – regularna cena 85 zł) Serum – 230 zł – regularna cena 270 zł)
Seria 4 zabiegów Dr CYJ 2400 zł (regularna cena za 4 zabiegi to 3000,00 PLN) przy wykupieniu do końca tygodnia – (1 zabieg co 2 tygodnie).
Zapraszamy!