Korekta nosa kwasem hialuronowym

korekta nosa kwasem hialuronowym warszawaKorekta nosa kwasem hialuronowym, to nieinwazyjny zabieg adresowany do osób, które są niezadowolone z kształtu swojego nosa, a jednocześnie nie chcą lub nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznej korekty nosa.

– Często w drodze do celu konieczne jest wykonanie drobnej korekty. Na szczęście współczesna medycyna daje nam do tego środki. Zarówno z drobnymi poprawkami po ingerencji chirurgicznej, jak i w przypadku kosmetycznej korekty mniej widocznych defektów kształtu nosa idealnie radzą sobie biodegradowalne wypełniacze. Idealny do tego typu procedur jest kwas hialuronowy. Nie tylko doskonale wypełnia widoczne u niektórych pacjentów wgłębienia spowodowane układem chrząstek, ale też pozwala wizualnie zredukować nierówności grzbietu i małe garbki.

To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się bólu. Bez użycia skalpela daje efekty, które w nierzadkich przypadkach eliminują konieczność wykonania operacji plastycznej nosa. W innych zaś przypadkach zastępują ponowną reoperację nosa, która jest dużo bardziej skomplikowaną i nieprzewidywalną operacją. Co dla wielu pacjentów ważne, efekty zabiegu są w 100 proc. odwracalne. W zależności od indywidualnych predyspozycji kwas hialuronowy utrzymuje się w organizmie od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Praktyka pokazuje, że każdy kolejny zabieg jest trwalszy i skuteczniejszy – mówi Maciej Charaziński, specjalista chirurgii plastycznej dla serwisu elle.pl.

Korekta nosa kwasem hialuronowym efekty

Warto pamiętać, że efekt w odróżnieniu od korekcji operacyjnej jest widoczny natychmiast po zabiegu. Sama procedura trwa około 10 minut i odbywa się w znieczuleniu miejscowym. W tym przypadku jedyne ryzyko to mikrourazy powstałe na skutek nakłucia skóry igiełką. A to wszystko bez szwów, narkozy i gipsu. Do zabiegu uzywany jest kwas hialuronowy Restylane Perlane, idealny do wypełnienia głębszych zmarszczek i fałd. Kształtuje kontur twarzy, nosa, dając efekt liftingu. Zawiera środek znieczulający lidokainę, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i komfortowy. (źródło: elle.pl)

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa – ważne informacje przed zabiegiem:

Kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwkrzepliwych, przeciwzapalnych.

Po zabiegu:

W ciągu dwóch tygodni należy unikać promieniowania słonecznego (także solarium), a także ekstremalnych temperatur (sauny, kriokomory).
Czas trwania zabiegu: 10 min
Koszt zabiegu: 1300 zł
Zabieg poleca:
dr Anna Płatkowska-Szczerek – specjalista medycyny estetycznej – czytaj więcej
Dr n.med. Nina Wiśniewska – dermatolog, specjalista medycyny estetycznej – czytaj więcej

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej

Plastyka powiek
Korekta uszu
Powiększanie biustu
Liposukcja
Doktor Marcin Nowak
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa – czytaj więcej