małgorzata chomicka-janda

Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda

Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda jest cenionym autorytetem w zakresie chirurgii plastycznej z ponad 20- letnim doświadczeniem zawodowym. Jej priorytetem jest dobry kontakt z pacjentem i jego satysfakcja, co odzwierciedliło się wielokrotnym nagrodzeniem tytułem „Laur Pacjenta”.

Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda – doświadczenie

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej, członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej oraz uczestnikiem licznych kursów i szkoleń zarówno w kraju jak i za granicą. Dr Chomicka-Janda odbyła liczne staże zawodowe w wielu polskich i europejskich klinikach, między innymi na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, Klinice Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, Klinice Chirurgii Ręki w Bremen , w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu.

Od 1991 roku pracowała jako starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie.

Jest członkiem licznych prestiżowych polskich i zagranicznych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) oraz Europejskiej Akademii Estetycznej.

Małgorzata Chomicka-Janda, od lat z powodzeniem pomaga Pacjentom, przywracając im świetny wygląd i dobre samopoczucie. Doktor specjalizuje się w wykonywaniu m.in. takich zabiegów jak: powiększanie piersi, redukcja piersi, podniesienie piersi, korekta powiek górnych, plastyka brzucha czy liposukcja.

Umów konsultację: 22 256 20 44

Umów konsultacjęZobacz także: Powiększenie piersi Warszawa – czytaj więcej
Liposukcja Warszawa – czytaj więcej
Plastyka brzucha Warszawa – czytaj więcej
Lifting twarzy Warszawa – czytaj więcej
Podniesienie piersi Warszawa – czytaj więcej