Modelowanie piersi własnymi tkankami

Plastyka piersi metodą Ribeiro to bezpieczny zabieg stosowany na całym świecie od ponad 40 lat. Zabiegi z wykorzystaniem autoimplantu pozwalają na długo zachować ich młodzieńczy kształt i piękny pełny wygląd. O tajnikach zabiegu we wtorkowym wydaniu Pytania na Śniadanie opowiadał dr Maciej Charaziński.

W obliczu ostatnich informacji na temat skutków ubocznych stosowania niebezpiecznych, wycofanych z obrotu substancji wypełniających piersi, niezwykle ważne jest edukowanie pacjentek i uświadamianie im, że istnieją lepsze, bezpieczniejsze i zdrowsze metody na uzyskanie pięknych piersi.

Dr Maciej Charaziński, specjalista chirurgii plastycznej Kliniki Promedion po raz kolejny był gościem programu Pytanie na Śniadanie, w którym tym razem opowiadał o plastyce piersi metodą Ribeiro. To doskonała alternatywa dla kobiet, które ze względu na przebyte ciąże, bądź intensywne odchudzanie pragną podnieść swoje piersi i nadać im odpowiedni kształt. Metoda ta świetnie sprawdza się szczególnie u kobiet, które posiadają duży biust.
Metoda Ribeiro – dowiedz się więcej o zabiegu w Klinice Promedion
Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy: WIDEO – zobacz więcej

Zobacz także:
Dr Maciej Charaziński – czytaj więcej
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Operacja plastyczna nosa – czytaj więcej
Wizualizacja operacji plastycznej – czytaj więcej
Usługi informatyczne dla firm Warszawa – czytaj więcej
Montaż kamer przemysłowych – czytaj więcej
Outsourcing IT Warszawa