Modelowanie ramion w najnowszym Fleszu

By 14 lipca 2017 Aktualności
modelowanie ramion

Ideałem są smukłe, o lekko zarysowanych mięśniach, gładkie i jędrne. Tymczasem ramiona to jeden z najtrudniejszych do wymodelowania dietą i ćwiczeniami obszarów. Ale od czego mamy zabiegi – czytamy w najnowszym wydaniu Flesza. Zapraszamy do lektury wydania, w którym sposób na smukłe ramiona prezentuje specjalista medycyny estetycznej Kliniki Promedion, dr Anna Płatkowska-Szczerek.

Urządzenie Accent Ultra V Shape, łączące technologię fal ultradźwiękowych i fal radiowych, przyspiesza metabolizm, usprawnia cyrkulację limfy i przyspiesza metabolizm tłuszczu.
Podniesienie temperatury w okolicy poddawanej zabiegowi przyspiesza proces neokalagenezy, czego efektem jest poprawa jędrności oraz elastyczności skóry. Aby osiągnąć oczekiwany efekt wyszczuplenia, zalecana jest seria np. 4 zabiegów w odstępach od 7 do 10 dni.

Czas trwania zabiegu: 45 minut
Cena zabiegu: 300 zł

A oto recenzja po wykonanym zabiegu oraz Marii Urbańskiej:
Zabieg to przyjemność! Polegał na intensywnym, rozgrzewającym (do ok. 40 stopni) masażu ramion głowicą maszyny. Przez godzinę po zabiegu skóra była nieco zaczerwieniona, jednak rumień szybko zniknął. Już następnego dnia zauważyłam efekty: skóra w miejscu działania lasera jest wyraźniej napięta, nawilżona i bardziej jędrna.

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej