Ostrzykiwanie pochwy kwasem hialuronowym

Ostrzykiwanie pochwy kwasem hialuronowym jest jedną z najpopularniejszych procedur w zakresie ginekologii estetycznej, która pozwala cieszyć się efektami już kilka godzin po zabiegu. Kwas hialuronowy, który występuje naturalnie w naszej skórze, od lat uchodzi za jeden z czynników młodości. To on odpowiada za doskonałą kondycję skóry, jej odpowiednie nawilżenie i młody wygląd. Z czasem, dochodzi do utraty kwasu hialuronowego w naszym ciele i nie omija to również okolic intymnych.

Za zmniejszenie ilości kwasu hialuronowego w organizmie odpowiada nie tylko wiek, ale również zmiany hormonalne, przebyta ciąża i poród. Tymczasem spadek ilości kwasu hialuronowego w organizmie, a co się z tym wiąże obniżony poziom nawilżenia błony śluzowej pochwy, wpływa na pogorszenie jakości życia intymnego spowodowanego dyskomfortem, a nawet bólem. Z myślą o tego rodzaju pacjentkach, uzupełniając ofertę zabiegów adresowanych do kobiet, wprowadziliśmy zabieg rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym.

Zabieg polega na aplikacji kwasu hialuronowego w okolice intymne. Efekty w postaci dogłębnego nawilżenia, wygładzenia oraz dodania objętości są widoczne i odczuwalne od razu po zabiegu. Zmiany spowodowane aplikacją kwasu powodują lepsze uwrażliwienie okolic intymnych, a tym samym poprawę jakości doznań seksualnych.

Przeciwwskazania:

  • aktywne infekcje pochwy i sromu
  • ciąża
  • okres karmienia piersią

Zobacz także:

Pozostałe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej

Korekta uszu
Liposukcja
Doktor Marcin Nowak