Pełniejsze i wyrazistsze usta – Upper lip lift

pełne usta

Która z pań nigdy w życiu nie wpisała w wyszukiwarkę pytania: na co zwracają uwagę nasi partnerzy? To, jak wyglądamy, jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi, jest dla nas niezmiernie ważne, zwłaszcza, gdy sami mamy kompleksy na punkcie konkretnej części ciała lub elementu urody. I chociaż w dobie pandemii oraz maseczek możemy o tym zapominać, usta są jednym z tych części ciała, który przyciąga wzrok.

Często, zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zaakcentowanie naszych ust, sięgamy po kosmetyki – trend konturowania ust tak, żeby wydawały się większe powrócił w 2015 roku za sprawą m.in. Kylie Jenner, celebrytki, która ze względu na trend wydała nawet własne zestawy kosmetyków, w tym zestawy do ust.

Jeśli jednak panie chcą zdecydować się na bardziej trwałe rozwiązania niż makijaż, na pomoc rusza medycyna plastyczna, która za pomocą zabiegu “upper lip lift” czyli liftu górnej wargi, sprawia, że usta są bardziej wyraziste, górna warga pełniejsza, a uśmiech bardziej atrakcyjny. Dzięki krótkiemu zabiegowi w znieczuleniu miejscowym, górna warga ust jest delikatnie unoszona i wywijana, w naturalny sposób sprawiając, że jest wyższa względem dolnej wargi.

Cięcia i szwy wykonywane są w mało widocznych miejscach pod nosem, chowając blizny w naturalnym kształcie twarzy. Również rekonwalescencja po zabiegu trwa krótko – zdjęcie szwów następuje już po 10 dniach od zabiegu, a zalecenia pooperacyjne nie ograniczają w znaczny sposób życia pacjentek. Sam zabieg trwa godzinę i nie towarzyszą mu w następstwie dolegliwości bólowe – natomiast jego wykonanie zalecane jest poza okresem letnim, żeby uniknąć ekspozycji blizn pooperacyjnych na silne promienie słoneczne przez okres paru miesięcy.

Marząc o pełnych ustach i uśmiechu rodem z Hollywood, pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo jest priorytetem – a zabiegi chirurgiczne wykonane u profesjonalisty mogą być dla nas bezpieczniejsze i przynieść trwalszy rezultat niż zabiegi wypełniaczami.

Odzież robocza