Podaruj sobie spojrzenie pełne blasku

By 15 maja 2020 Aktualności, Aktualności

Myślisz o rozświetleniu, nawilżeniu i redukcji drobnych zmarszczek wokół oczu? Skorzystaj z ekskluzywnej kuracji odmładzającej i rozświetlającej okolice oczu z zastosowaniem preparatu Cytocare S Line. Tylko teraz przy zakupie serii 3 zabiegów Cytocare S Line w promocyjnej cenie krem pod oczy Eye Recovery PH Formuła gratis!

Cytocare S Line to wyjątkowy preparat do mezoterapii okolic oczu. Dzięki zawartym składnikom – kompleksowi antyoksydantów z kwasem alfa-liponowym i putrescyną skutecznie chroni przed wczesnym starzeniem się skóry i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Kompleks CT 50 to mikro i makroelementy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie skóry. Zawarty w preparacie wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy gwarantuje długotrwałe i intensywne nawilżenie.

ZOBACZ WIDEO – KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ:

TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA przy wykupieniu serii 3 zabiegów z użyciem preparatu Cytocare S Line w promocyjnej cenie otrzymasz krem liftingująco-napinający Eye Recovery marki PH Formuła, który stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu w gabinecie.

Unikalny skład kremu gwarantuje wzmocnienie efektu terapii:
– kompleks peptydów redukuje zmarszczki, obrzęki i cienie pod oczami,
– THPE (Tetrahydroxypropyl Etylenodiaminy) – substancja aktywna przyczynia się do kurczenia keratynocytów w naskórku, dając natychmiastowy efekt liftingu;
– chryzynamid skutecznie eliminuje cienie i zasinienia
– arginina działa łagodząco, przeciwzapalnie i kojąco

Cena zabiegu:
seria 3 zabiegów Cytocares S Line – 3000 zł (zamiast 3300 zł) + krem Eye Recovery PH Formuła GRATIS!

Zapisy telefoniczne pod nr tel. 22 835 16 12.
Zapraszamy serdecznie do Kliniki Promedion!