Promocyjne zabiegi medycyny estetycznej

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjnych zabiegów na twarz oraz ciało.

black week 2020

Powiedz STOP niechcianym przebarwieniom, pajączkom i rumieniowi

Tylko w Black Week (23-30.11) aż 45 % rabatu na zabiegi z zastosowaniem urządzenia Alma Harmony!

Nasza najnowsza promocja to świetna okazja do skorzystania z tej skutecznej terapii. Alma Harmony to wszechstronne i dobrze już znane w medycynie estetycznej urządzenie, które swoją popularność wśród Pacjentów zawdzięczają bezbolesnym i skutecznym terapiom laserowym ukierunkowanym na różne problemy skórne. Mowa zarówno o pajączkach, jak i rumieniu czy przebarwieniach. Z kolei osobom, które myślą o odmłodzeniu skóry i niwelowaniu oznak starzenia polecamy resurfacing, zabieg który gwarantuje dogłębną przebudowę skóry.

Zapraszamy na konsultację ze specjalistami medycyny estetycznej, w trakcie których zostanie dobrany odpowiedni zabieg do potrzeb Państwa skóry.
Zapisy pod nr. tel. 22 835 16 12.

Postaw na głęboką przebudowę skóry przy użyciu nieablacyjnego lasera

Pacjentom, którzy poddadzą się na zabiegowi Clear Lift na twarz, szyję i dekolt w trakcie Black Week (23-30 listopad) przysługuje 45% rabat.

Clear Lift to unikalny zabieg, który spektakularnie poprawia kondycję skóry. Skutecznie usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, spłyca rozszerzone pory, daje efekty natychmiastowego napięcia i rozświetlenia skóry.
Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Clear Lift?
Laser nieablacyjny Alma Harmony Clear Lift wykorzystuje w swoim działaniu krótkie impulsy o wysokiej energii, które wnikają w głąb skóry. Efekty zabiegu można porównać do liftingu bez użycia skalpela. Skóra jest ujędrniona, a zmarszczki zauważalnie spłycone. Sam zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia i jest odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry.

Polecany szczególnie Pacjentom, którym zależy na uzyskaniu efektu odmłodzenia przy zastosowaniu delikatniejszej metody, niż peeling chemiczny. A co ważne nie wymagany jest okres rekonwalescencji, a sam zabieg jest całkowicie bezbolesny.Zapisy pod nr. tel. 22 835 16 12.
Serdecznie zapraszamy!

Specjalistyczne Peelingi PH Formuła w atrakcyjnej ofercie cenowej!

Tylko w trakcie Black Week (23-30 listopad) za każdy zabieg z wykorzystaniem peelingu PH Formuła w naszej Klinice zapłacicie Państwo 40 % mniej.

Peelingi PH Formuła to kosmetyki dermatologiczne, w których składzie można znaleźć między innymi witaminy, kwasy, antyoksydanty oraz substancje przeciwzapalne.

To właśnie dzięki nim preparaty PH Formuła są tak wyjątkowe i skuteczne w walce z różnymi problemami dermatologicznymi. Dostępne kuracje obejmują zabiegi na przebarwienia oraz tzw. przeciwstarzeniowe z wykorzystaniem preparatów anti-aging.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje. Nasi specjaliści z zakresu medycyny estetycznej w oparciu o indywidualne potrzeby skóry dobiorą najodpowiedniejszy preparat.
Na wizytę należy umawiać się telefonicznie pod numerem (22) 835 16 12Zobacz także:
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Korekcja nosa Warszawa – czytaj więcej
Powiększenie piersi Warszawa – czytaj więcej
Lifting twarzy Warszawa – czytaj więcej
Operacja plastyczna brzucha Warszawa – czytaj więcej
Plastyka powiek Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa