Promocyjne zabiegi medycyny estetycznej

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjnych zabiegów na twarz oraz ciało.

Świętujemy Dzień Kobiet

Co jak co, ale Dzień Kobiet to święto wyjątkowe. Nie pozostaje nam więc nic innego jak ogłosić super promocję dla naszych Klientek. W dniach od 2 do 6 marca włącznie mezoterapię Cytocare 532 wykonacie z 20 % zniżką. UWAGA! Promocja obejmuje pierwsze 8 zgłoszeń!

Na pierwsze 8 osób, które w dniach od 2 do 6 marca włącznie zadzwonią i wykonają w naszej Klinice mezoterapię skóry twarzy preparatem Cytocare 532 czeka rabat w wysokości 20 %. Zatem, kto pierwszy, ten lepszy.

STOP cellulit

Ogłaszamy miesiąc walki z cellulitem. Do końca marca drenaż limfatyczny Lipomassage w super cenie 170 zł za pojedynczy zabieg, a ponieważ najlepsze efekty przynosi seria zabiegów obniżamy również koszt pakietu – 1500 zł za serię 10 zabiegów.

Lipomassage to technologia dobrze już znana na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg, który śmiało można porównać do przyjemnego masażu wyszczuplającego przynosi świetne efekty nie tylko w postaci wyszczuplenia, ale przede wszystkim ujędrnienia, zagęszczęnia i poprawy jakości skóry. Z tego powodu niezwykle często polecany jest kobietom, które chcą wygładzić, ujędrnić skórę i pozbyć się tzw. “pomarańczowej skórki”, czyli cellulitu.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 835 16 12 i wybrać dogodny termin konsultacji i zabiegu u wybranego kosmetologa. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku włącznie.

Zobacz także:
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Korekcja nosa Warszawa – czytaj więcej
Powiększenie piersi Warszawa – czytaj więcej
Liftin twarzy Warszawa – czytaj więcej
Operacja plastyczna brzucha Warszawa – czytaj więcej
Plastyka powiek Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa