Promocyjne zabiegi medycyny estetycznej

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjnych zabiegów na twarz oraz ciało.

Święto zakochanych już niebawem, dlatego w ramach lutowych promocji postanowiliśmy przygotować dla Pań coś wyjątkowego. Zapraszamy na nieinwazyjne zabiegi kosmetologiczne na skórę twarzy oraz zabiegi modelowania i powiększania ust.

Modelowanie i powiększenie ust kwasem hialuronowym (preparat Restylane Kysse) – 900 zł

Idealny sposób na spierzchnięte, nierówne lub zbyt małe usta oraz drobne zmarszczki. Przed zabiegiem, miejsce poddawane zabiegowi smarowane jest specjalną maścią znieczulającą. Efekty widoczne są natychmiast i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.


Zabieg Pelleve na okolice ust – 400 zł

Sposób na delikatne powiększenie i podkreślenie ust. Energia fali radiowej delikatnie ogrzewa i modyfikuje tkanki znajdujące się pod skórą. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.


Peelingi PH Formuła – 1000 zł przy wykupieniu serii 4 zabiegów na twarz

Cena obejmuje konsultację kosmetologiczną oraz serię 4 zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry danej pacjentki. Do wyboru seria 4 zabiegów anti-aging, seria zabiegów na trądzik oraz seria zabiegów na przebarwienia.


W Klinice Promedion Walentynki świętujemy cały miesiąc, dlatego z promocyjnych cen na zabiegi powiększenia ust oraz serię peelingów PH Formuła możecie skorzystać aż do 28 lutego!

Aby umówić się na zabieg wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 835 16 12 i wybrać dogodny termin zabiegu. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek innych pytań czy wątpliwości dotyczących szczegółów zabiegów.
Zobacz także:
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Korekcja nosa Warszawa – czytaj więcej
Powiększenie piersi Warszawa – czytaj więcej
Liftin twarzy Warszawa – czytaj więcej
Operacja plastyczna brzucha Warszawa – czytaj więcej
Plastyka powiek Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa