STOP cellulit

By 2 marca 2020 Promedion

Ogłaszamy miesiąc walki z cellulitem. Do końca marca drenaż limfatyczny Lipomassage w super cenie 170 zł za pojedynczy zabieg, a ponieważ najlepsze efekty przynosi seria zabiegów obniżamy również koszt pakietu – 1500 zł za serię 10 zabiegów.

Lipomassage to technologia dobrze już znana na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg, który śmiało można porównać do przyjemnego masażu wyszczuplającego przynosi świetne efekty nie tylko w postaci wyszczuplenia, ale przede wszystkim ujędrnienia, zagęszczęnia i poprawy jakości skóry. Z tego powodu niezwykle często polecany jest kobietom, które chcą wygładzić, ujędrnić skórę i pozbyć się tzw. “pomarańczowej skórki”, czyli cellulitu.

Wczesna wiosna to idealny czas na tego typu zabiegi. Nie da się bowiem ukryć, iż najbardziej spektakularnych efektów można spodziewać się po kilku wizytach, więc cała terapia zajmuje nawet kilkanaście tygodni. Warto jednak poświęcić na terapię nieco więcej czasu i uzbroić się w cierpliwość – piękna, sprężysta, zdrowa skóra bez cellulitu to najepszy prezent, jaki możemy dać swojej skórze na wiosnę 🙂

Lipomassage to rozwiązanie na wiele problemów, nie tylko cellulit:
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– rozstępy
– wiotkość skóry
– obrzęk limfatyczny
– syndrom zmęczonych nóg
– napięcie mięśniowe
– niewydolność żylna
– pacjenci przed operacją liposukcji
– pacjenci po operacji liposukcji


Aby skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 835 16 12 i wybrać dogodny termin konsultacji i zabiegu u wybranego kosmetologa.

Usługi informatyczne Warszawa

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku włącznie.


Zobacz także:
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Operacja plastyczna nosa – czytaj więcej
Powiększenie piersi – czytaj więcej
Wizualizacja operacji plastycznej – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa – czytaj więcej