Szalony Tydzień dla Kobiet w Klinice Promedion

By 7 marca 2017 Promedion
Szalony Tydzień Kobiet

Szalony Tydzień Kobiet

Świętuj z nami Dzień Kobiet i to nie tylko 8 marca! Przez cały tydzień, do 10 marca włącznie, zapraszamy na pyszną kawę i wybrane zabiegi laserowe z 50-procentową zniżką. W ofercie znajdziesz także mezoterapię igłową oraz botoks w super niskiej cenie. Zapisz się już dziś!

Nasze propozycje na Tydzień Kobiet – 50 proc. OFF

Wyszczuplanie, redukcja cellulitu lub ujędrnianie ciała – technologia Accent
Zabieg Accent Alma laser ciało wykorzystuje działanie zaawansowanych technologii fal ultradźwiękowych z falami radiowymi mono i bipolarnymi, tworząc falę unipolarną co stanowi patent firmy Alma. Fale ultradźwiękowe wprowadzają w drgania adipocyty doprowadzając do uszkodzenia ich błony, co prowadzi do eliminacji komórek tłuszczowych oraz wyszczuplenia obszaru zabiegowego. Podniesienie temperatury w okolicy poddawanej zabiegowi przyspiesza proces neokolagenezy czego efektem jest poprawa jędrności oraz elastyczności skóry.

Nowe ceny

brzuch + boczki – 350 zł 700 zł
uda tył + pośladki (fala radiowa + ultradźwięki) – 400 zł 800 zł

Usuwanie zmarszczek, lifting, odmłodzenie skóry – technologia Maximus
Najnowszy i unikatowy na rynku system, która działa jednocześnie na wszystkich trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. Zabieg Maximus na twarz, poprzez ujędrnienie i odmłodzenie skóry, daje błyskawiczny efekt nieinwazyjnego liftingu. Zmarszczki wokół ust czy oczu ulegają wyraźnemu spłyceniu, a skóra nabiera większej gęstości.

twarz, szyja, dekolt – 350 zł 700 zł
dłonie – 125 zł 250 zł

Lifting, poprawa owalu twarzy, usuwanie zmarszczek – zabieg Endermolift na twarz

W stu procentach naturalna technika, której celem jest przywrócenie gęstości skóry oraz zlikwidowanie oznak starzenia. Głowica, dzięki sekwencyjnemu ssaniu, działa na różnych głębokościach skóry. Stymulowane w ten sposób fibroblasty, odpowiadające za tworzenie podstawowych budulców skóry właściwej, odzyskują młodość i działają od wewnątrz.

cała twarz – 85 zł 170 zl

Przyjdź w dniach 8-10 marca do Kliniki Promedion i skorzystaj z 50-procentowej zniżki na rekomendowane zabiegi. Zniżka obejmuje również pakiety (płacisz mniej przy zakupie, a zabiegi możesz zaplanować na dalsze terminy). UWAGA! 50-procentowa zniżka obejmuje również pozostałe zabiegi laserowe (Alma Harmony), urządzenie Maximus oraz LPG.

Pełny cennik: Cennik – kliknij tu

Poznaj także nasze pozostałe promocje dostępne przez cały marzec:
Sprawdź pozostałe promocje – kliknij tu

Aby umówić się na zabieg zadzwoń pod nr tel. 22 835 16 12 lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.
Czekamy na Ciebie 🙂