Usuwanie przebarwień

By 6 listopada 2017 Aktualności

Kochamy piegi, ale przebarwienia, plamy i nierówny koloryt skóry – zdecydowanie nie. Dodają lat bardziej niż zmarszczki, jak wykazują badania! Na szczęście są zabiegi, które przywracają skórze jasność i młodzieńczy blask. Oto one! Sprawdź, co na przebarwienia poleca dermatolog i specjalista medycyny estetycznej, dr n.med. Nina Wiśniewska.

Klinika Promedion dysponuje najwyższej jakości laserem do usuwania przebarwień. Usuwanie ich przy użyciu głowicy Dye-VL (Alma Harmony) to propozycja dla wszystkich zmagających się z problemem przebarwień posłonecznych i powstałych w wyniku fotostarzenia. Laser emituje wiązkę energii, dzięki której przebarwienia początkowo stają się ciemniejsze, a następnie ulegają wchłonięciu aż do całkowitego zaniku (do 4 tygodni).

Czas trwania zabiegu: do 60 minut
Cena zabiegu: od 250 zł (w zależności od obszaru)

A oto opinia Pani Justyny Pietraszczyk, która zdecydowała się na zabieg w Klinice Promedion:

Zdecydowałam się na zabieg teraz, bo wiem, że jesień to najlepszy czas do wykonywania zabiegów laserowych usuwania przebarwień – nie ma ryzyka ich pogorszenia w wyniku działania lasera i promieni słonecznych. Pani doktor podkreślała, jak ważne jest, bym mimo to stosowała wysoką ochronę UV (zwłaszcza między zabiegami). Dzięki temu efekt jest wymarzony!

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej