Wampirzy lifting

Wampirzy lifting

Naturalna regeneracja osoczem bogatopłytkowym

wampirzy lifting warszawaCzy wiesz, że konsekwencje upływającego czasu można niwelować bez użycia skalpela? Operacje chirurgiczne nie są już jedyną opcją, bo medycyna estetyczna proponuje nam szybkie, nieinwazyjne i w pełni skuteczne zabiegi. Hitem ostatnich lat jest tzw. wampirzy lifting-regeneracja i odmłodzenie skóry poprzez mezoterapię igłową z osocza bogatopłytkowego. To w pełni naturalny produkt, pochodzący z krwi pacjenta.

Estetyczna rewolucja

Młody, atrakcyjny wygląd i pełna blasku cera pozbawiona zmarszczek. Właśnie na tak spektakularny efekt mogą liczyć ci, którzy zdecydują się na wampirzy lifting. Niech nie zmyli Was ta mroczna nazwa. Mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego nie wiąże się z intensywnym bólem czy dużym dyskomfortem. Co więcej, nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji, a dobroczynne rezultaty są widoczne natychmiast. Skóra bez oznak zmęczenia, o jednolitym kolorycie to główny sukces tego zabiegu.

Zapewne pamiętacie zakrwawioną twarz Kim Kardashian, która jako pierwsza opublikowała zdjęcie tuż po zabiegu preparatem Regeneris z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Wiele z Was właśnie wtedy nabrała wielu obaw…. Musicie wiedzieć, że krew nie była efektem zabiegu bądź jego powikłań. Pojawiła się po prostu po nakłuciach, gdyż wampirzy lifting wykonuje się metodą mezoterapii igłowej. Wystarczy seria 3 zabiegów co kilka tygodni, by efekt młodej, pięknej skóry utrzymał się do 18 miesięcy. By młodość trwała wiecznie, warto powtarzać wampirzy lifting co 6 miesięcy.

Sukces tkwi w naturze

Na czym polega regeneracja osoczem bogatopłytkowym?
Najpierw pobiera się krew pacjenta, która później przy zastosowaniu odpowiednich zestawów separujących zostaje oddzielona od osocza bogatopłytkowego. To właśnie ten składnik służy do mezoterapii. Osocze posiada dobroczynne właściwości. Przede wszystkim zawiera tzw. czynniki wzrostu, które pobudzają komórki skóry do produkcji naturalnych składników budulcowych takich jak kolagen, elastyny i kwas hialuronowy. To dzięki temu skóra odzyskuje elastyczność.

Zabieg jest szybki, trwa około 30 minut. Jest praktycznie bezbolesny, bo przed wykonaniem mikro nakłuć skóra poddana zostaje miejscowemu znieczuleniu. Największy jego atut to fakt, że wampirzy lifting nie powoduje powikłań i gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Jest doskonałą i bezpieczną opcją dla pacjentów cierpiących z powodu różnego rodzaju alergii.

Kult młodości

W czasach, w których młody wygląd odgrywa coraz większa rolę w codziennym życiu, małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, świetnie odpowiadają na te potrzeby. Wampirzy lifting cieszy się dużą popularnością, ze względu na niewygórowaną cenę oraz szybkie i naturalne efekty. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to doskonałe rozwiązanie dla zabieganych, nie zawsze mających czas na długotrwałe zabiegi upiększające.

Warto wspomnieć, że zabieg wykonywany w Klinice Promedion jest idealny nie tylko dla osób, które chcą pozbyć się oznak zmęczenia i „zmęczonej twarzy”. Zabieg ten z powodzeniem wykorzystywany jest w terapii łysienia, korekty blizn zanikowych oraz łagodzenia objawów atopowego zapalenia skóry.

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej
Siłomierz przemysłowy