Więcej światła

By 27 listopada 2017 Aktualności
więcej światła

Szara, zmęczona i jakby starsza – tak wygląda jesienią Twoja cera? Do świąt będzie promienna i świetlista, obiecujemy! Tylko wypróbuj te zabiegi, natychmiast dodadzą jej blasku! Poznaj delikatny i niezwykle skuteczny zabieg Geneo. Tajniki technologii zdradza nasz kosmetolog Monika Sawa.

Pollogen Geneo to jedna z najnowocześniejszych metod złuszzczania skóry, gwarantująca odmłodzzenie i poprawę wyglądu i stanu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Podczas jednego zabiegu w rewelacyjny sposób uzyskuje się wyraźny efekt wygładzenia, dotlenienia, rozjaśnienia, odżywienia i rewitalizacji skóry. Dzięki uzyskaniu natychmiastowych rezultatów już po jednym zabiegu Geneo jest często wykonywanym zabiegiem przed wielkim wyjściem. Jest odpowiedni do każdego typu skóry.
Czas trwania zabiegu: 20 min
Cena zabiegu: 250 zł

A oto wrażenia po zabiegu naszej testerki – dziennikarki Magdaleny Jabłońskiej-Borowik:
Zabieg polegał na masażu twarzy za pomocą głowicy z przywracającą skórze blask ampułką NeoBright. Przypominał delikatny masaż i był bardzo przyjemny. Tylko chwilami, jako że mam wrażliwą cerę, w podrażnionych okolicach twarzy czułam delikatne szczypanie (to efekt działania kwasu cytrynowego). Efekt był widoczny od razu: skóra wyglądała promiennie i świeżo. A zaskórniki są mniej widoczne!

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetycznej – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej