Zabieg Maximus bądź promienna jak wiosna

By 21 marca 2016 Promedion
Rozkwitnij z Kliniką Promedion wiosenna promocja

Zabieg Maximus bądź promienna jak wiosna

Zabieg Maximus bądź promienna jak wiosna Powietrze z dnia na dzień cieplejsze, a wokół coraz bardziej zielono. Wiosna sprawia, że mamy ochotę wyjść z domu, spotykać się z przyjaciółmi, zakochać się raz jeszcze… Pokaż się światu i rób to na co masz ochotę, bez kompleksów i zahamowań.

Poniedziałek w Klinice Promedion upłynął pod znakiem Maximusa – profesjonalnego urządzenia modelującego twarz oraz ciało. W szkoleniu z jego obsługi uczestniczył nasz zespół lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów. 

promedion-21-marca-35 promedion-21-marca-12

Maximus, to jedno z najbardziej  najbardziej kompleksowych choć nieinwazyjnych urządzeń estetycznych poprawiających wygląd i kondycję skóry, modelujących sylwetki i redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit. Działa ono jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki połączeniu dwóch technologii – fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni. Efektem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki oraz owalu twarzy, m.in. dzięki skutecznej walce z tzw. drugim podbródkiem.

promedion-21-marca-221 promedion-21-marca-29

Nasi specjaliści, w tym dr Anna Płatkowska – specjalista medycyny estetycznej, pomogą Ci uzyskać perfekcyjnie wiosenny wygląd – poczujesz się jak nowo narodzona. Zapraszamy na zabiegi z użyciem urządzenia Maximus. Ceny zabiegów zaczynają się już 250 zł.  Przyjdź do Kliniki Promedion, zatroszcz się o swoje ciało  i bądź promienna jak wiosna!

Jeśli macie pytania lub wątpliwości, chcecie zapisać się na konsultacje – zachęcamy do kontaktu!

Czekamy na Was pod numerem tel. 22 835 16 12.

Medycyna estetyczna cennik – zobacz