Rewitalizacja skóry twarzy

Zadzwoń i umów się

+48 22 292 14 23

Zabieg Geneo

Zabieg Geneo, to szybki sposób na rewitalizację skóry twarzy. Nagrodzony prestiżową nagrodą Prix de Beauté magazynu Cosmopolitan za rok 2014 w kategorii „Najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny”. To ekspresowy zabieg upiększający, który idealnie sprawdzi się nie tylko przed ważnym wyjściem.

Odżywienie skóry wskazania

Zmęczona, poszarzała cera, przebarwienia, drobne zmarszczki czy przesuszona skóra. 

W trakcie zabiegu uzyskujemy 3 efekty pielęgnacyjne: złuszczanie, które umożliwia wchłanianie podstawowych składników, rewitalizujących skórę oraz dotlenienie jej od wewnątrz. Urządzenie inicjuje proces złuszczania i oczyszczania skóry. W zależności od oczekiwanych efektów zabieg można przeprowadzić w dwóch opcjach – NeoRevive, która ma działanie odmładzające oraz NeoBright – ukierunkowane na rozjaśnienie i odżywienie skóry.

Zabieg Geneo jak przebiega?

Zabieg Geneo trwa ok. 20 minut, jest delikatną i bezpieczną metodą pielęgnacji skóry, nie wymaga rekonwalescencji. Geneo umożliwia maksymalne wchłanianie składników odżywczych oraz naturalnie dotlenienie. Dzięki jednorazowym, sterylnym kapsułkom zabieg jest w pełni higieniczny, a tuż po jego zakończeniu można wrócić do codziennych czynności. 

Przeciwwskazania do zabiegu Geneo

Podstawowymi przeciwskazaniami do wykonania zabiegów są: nowotwory, ciąża i karmienie piersią, wrzody, egzema, wysypka, poparzona skóra, aktywny trądzik, trądzik różowaty, zapalenie skóry, łuszczyca, aktywna opryszczka, nadmierna świeża opalenizna, żylaki, zapalenie żył, zakrzepica, teleangiektazja, choroby przewlekłe, wcześniej wykonane zabiegi kosmetyczne, m.in. peelingi oraz mezoterapia wymagają wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Czas trwania zabiegu: 20 min

Okres rekonwalescencji: brak

Lekarze wykonujący ten zabieg

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23